Kompiuteris daugeliui yra neatsiejama tiek profesinio, tiek asmeninio gyvenimo dalis. Paprastai juo pradedame ir baigiame dieną – skaitome ir atsakinėjame į elektroninius laiškus, bendraujame su užsienio valstybėse gyvenančiais draugais ar šeimos nariais, saugome brangias nuotraukas ar vaizdo įrašus. Būtent todėl prietaiso gedimas sukelia daug streso ir nepatogumų. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, su kurių pagalba problemą išspręsite greičiau ir efektyviau. Kompiuterių taisykla Vilniuje – tai vieta, į kurią turėtumėte kreiptis antroje vietoje. Antroje, paklausite? Žinoma, kadangi pirmiausia turėtumėte prisiminti garantinę prietaiso sutartį. Galbūt jos galiojimas dar nesibaigė ir, nuvežus kompiuterį į prekybos centrą, kuriame jį įsigijote, gausite nemokamas paslaugas. Tiesa, jos paprastai užtrunka, tačiau kartais gamintojai pasiūlo laikiną pakaitinį įrenginį. Vis…
Kompiuterių remontas turi būti suprantamas kiekvienam
Turbūt daugeliui vyresniosios kartos atstovų šiais laikais vis dar sunku patikėti, kiek daug pažengė moderniosios technologijos per palyginus tokį nedidelį laiko tarpą. Atrodo, kad prieš keliolika metų mobilieji telefonai ir nešiojami kompiuteriai buvo prabangios naujienos, įperkamos ir reikalingos tik labai užimtiems žmonėms, o dabar jau galime džiaugtis plonyčiais nešiojamais ir planšetiniais kompiuteriais bei išmaniaisiais telefonais, kuriuos nesunkiai gali įpirkti beveik kiekvienas. Nenuostabu, kad taip greitai tobulėjant technologijoms ir jaunimas yra kuo anksčiau pradedamas mokyti naudotis kompiuteriu bei juo kurti įvairius dokumentus ar programas. Būtent kompiuterinis raštingumas ir netgi šioks toks kompiuterio architektūros išmanymas yra akcentuojami kaip būtinybė kiekvienam naujam žmogui, nes tai ne tik leidžia kilus nedidelėms problemoms išvengti tokių…
Stacionaraus kompiuterio privalumai
Jei turite stacionarų kompiuterį, tikriausiai neretai pagalvojate, jog vietoje jo geriau būtų įsigyti nešiojamą. Iš tiesų, nešiojamas kompiuteris turi nemažai privalumų, tokių kaip galimybė jį visur su savimi nešiotis, mažas elektros naudojimas, galimybė juo naudotis ten, kur nėra priėjimo prie elektros lizdo, priešingai nei stacionarus kompiuteris, su kuriuo galima dirbti tik toje vietoje, kurioje jis yra pastatytas. Tačiau dažniausiai kalbant apie kompiuterių pasirinkimą, tai ir yra beveik vienintelis stacionaraus kompiuterio minusas, priešingai nei nešiojamojo, kuris turi pakankamai ribotą atmintį, o jam sugedus nepavyks apsieiti be tokių paslaugų kaip kompiuterių taisykla, o jo taisymas, jei problema slypi pagrindinėje plokštėje, gali užtrukti net ir mėnesį. Su stacionariu kompiuteriu jam sugedus šią problemą…