Kita,  Kompiuteriai/Internetas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Sportas,  Uncategorized

Ne pokerio deriniai jums turėtų rūpėti labiausiai

pokerio deriniaiDomitės kokie pokerio deriniai būtų geriausi siekiant didelių laimėjimų? Jums ne tai turėtų rūpėti labiausiai, nes jeigu trokštate išlošti nemažas sumas, jums teks aukoti nemažai laisvo laiko pamokoms, o taip pat teks skirti ir didesnes sumas. Pokerio žaidėjai nepastebi, kad žaidžiant žemesniame lygyje, yra sunkiau išlošti didelius laimėjimus nei žaidžiant iš didesnių sumų. Žinoma, rizika taip pat yra skirtinga, nes kuo didesni registracijos mokesčiai, tuo sunkiau bus žaisti. Yra daug priežasčių kodėl nereikėtų skubėti iškart lošti iš stambių sumų, tačiau yra lygiai tiek pat priežasčių kodėl, kažkiek pažengus, būtina rinktis didesnes sumas.

Kadangi jau ketinate rimtai siekti profesionalo statuso, turite suvokti, kad kuo aukštesniame lygyje žaisite, tuo jūsų priešininkai bus profesionalesni. Tai reiškia, kad su jais teks kovoti iki galo ir aišku – teks naudoti galbūt kiek kitokius metodus. Matote, žaisti su mėgėjais yra lengviau, nes jie neturi daug patirties, todėl galima vadovautis elementariomis taisyklėmis, tačiau pažengę žaidėjai jau yra praėję visą tą kursą, todėl jie galbūt jau žinos jūsų ėjimus iš anksto. Pirmiausia, jeigu jau žaisite iš didesnių sumų, būkite pasiruošę apsišarvuoti kantrybe, nes tai vienas pagrindinių ginklų.

Kas liečia didelius laimėjimus, jie lengviau pasiekiami todėl, kad vieno žaidimo metu jūs galite laimėti didesnę sumą nei žaidžiant iš mažų sumų. Pavyzdžiui, jeigu žaisite kokius penkis SNG turnyrus, kurių mokestis yra 1 doleris, jūs galėsite daugiausiai išlošti apie 30 dolerių, jeigu visada laimėsite pirmąsias vietas, tačiau jeigu žaisite tuos turnyrus, kur registracijos mokestis yra 10 dolerių, jūs galėtumėte laimėti 300 dolerių analogiška tvarka. Vienintelis niuansas tas, kad pirmuoju atveju, jeigu pralošite, jūs neteksite vos 5 dolerių, tačiau, jeigu pralošite antruoju atveju, jūs neteksite 50. Tai yra pagrindinis skirtumas, tačiau esmė nuo to nesikeičia – kuo didesnė rizika, tuo didesnį laimėjimą galite gauti – tai yra įprasta visuose azartiniuose žaidimuose.

Žaidžiant pokerį, pirmiausia turite pasiruošti, tuo labiau, jeigu ketinate žaisti iš nemažų sumų – jums žinių tikrai prireiks daug.