Kompiuteriai/Internetas

Papildoma naudinga informacija perkant nešiojamą kompiuterį

Nesvarbu, kada besumanytumėte pradėti naujo nešiojamo kompiuterio paieškas, visuomet yra tam tikri aspektai, kuriuos reikėtų apsvarstyti. Be nešiojamų kompiuterių parametrų, įtakojančių jų darbą ir našumą, tam tikri papildomi veiksniai suteikia vartotojams daugiau patogumo.

Nešiojami kompiuteriaiTaigi, turbūt stacionarių kompiuterių vartotojams nė nekyla klausimų, ar kompiuteryje gali nebūti optinių diskų leistuvo, leidžiančio naudoti CD, DVD ar Blu-Ray optinius diskus. Tačiau vis daugiau naujos kartos nešiojamų kompiuterių šios galimybės nebeturi – pereinama prie kur kas paprastesnių ir populiaresnių priemonių, tokių kaip USB laikmenos. Tačiau, jei vis dėlto jūs esate linkę ir toliau naudoti optinius diskus, ieškodami nešiojamo kompiuterio nepamirškite įsitikinti, kad jis turi jiems reikiamą leistuvą.

Suprantama, kad dabartiniai nešiojami kompiuteriai pasižymi moderniomis funkcijomis ir daugelyje jų jau būna integruotos aukštos kokybės kameros, tačiau kai kuriuose jų nėra, todėl tenka papildomai įsigyti internetinę kamerą, kuri užima daugiau vietos. Todėl taipogi peržvelgę kompiuterių parametrus, nepraleiskite pro akis ir internetinės kameros funkcijos. O tuo atveju, jei jums ypač svarbus kokybiškas vaizdas, kurį matys jūsų internetiniai pašnekovai, tinkamai įvertinkite ir jos kokybę.

Dar viena pravarti galimybė, be kurios neišsiverčia daugelis kompiuterių vartotojų ir kuri palengvina darbą, yra integruotas kortelių skaitytuvas. Jo dėka informacijos perkėlimas iš įvairių mobiliųjų įrenginių yra kur kas paprastesnis ir greitesnis. Tai ypač pravarti funkcija fotografams, kadangi savo nuotraukas iš fotoaparatų į kompiuterį jie gali perkelti akimirksniu.

Nors jau yra tapę įprasta, kad nešiojami kompiuteriai turi bevielio interneto ryšio plokštę, tačiau jų galingumas ir kokybė su kiekvienu modeliu skiriasi. Tai reiškia, kad skirtingi kompiuterių modeliai ir jų tipai interneto ryšį gali aptikti skirtingu efektyvumu. Jei jums dažnai tenka keliauti ir su savimi norite visuomet turėti interneto ryšį, pasistenkite įsigyti tokį kompiuterį, kuris šią funkciją atlieka geriausiai.

Galiausiai, apsvarstykite ir nešiojamo kompiuterio baterijos talpą – tai lems, kiek laiko galėsite dirbti be papildomo elektros šaltinio. Be abejo, jei žinote, kad jums nepakaks ir 5 val. nenutrūkstamo darbo suteikiančios baterijos, galite įsigyti papildomą. Tokiu atveju visuomet būsite tikri, kad galėsite nepertraukiamai naudotis savo nešiojamuoju kompiuteriu. Ką gi, suprantama, kad yra ir daugiau aspektų, kuriuos galima apsvarstyti, tačiau jie priklauso tik nuo jūsų pačių kompiuteriui keliamų reikalavimų.