Automobiliai/Motociklai

Plėvelė automobiliui – priežastys, dėl kurių verta investuoti

Plėvelė automobiliui veikia kaip apsauginis sluoksnis nuo įvairiausių išorinių veiksnių ir pažeidimų. Kadangi automobilis yra ilgalaikė investicija, verta į investuoti į jo apsaugą tam, kad būtų galima išlaikyti kuo didesnę jo vertę ilgesnį laiką, ypač jei planuojama jį kažkada parduoti. Plėvelė gali būti klijuojama apsaugoti ne tik automobilius ir jų dalis, bet ir laivus, motociklus bei lėktuvus.

Yra keletas plėvelės tipų. Apsaugomoji – skaidri plėvelė, kuria padengiama automobilio išorė, kad būtų apsaugota įvairiausių aplinkos galimų pažeidimų. Antras tipas yra labiau skirtas dekoravimo tikslams, tačiau vis tiek turi apsauginių savybių. Dažniausiai šios plėvelės būna spalvotos – geltonos, juodos, mėlynos ar kitos norimos spalvos.

Tokie veiksniai, kaip kenksmingieji ultraviovetiniai saulės spinduliai gali labai neigiamai paveikti ne tik mūsų odą, bet ir automobilio paviršių, išblukinant dažų ryškumą. Tuo tarpu kasdien važinėjant į darbą, ypač per nesutvarkytus kelius, nuo akmenukų ir kitų kelio nuolaužų gali atsirasti įvairūs įbrėžimai bei skilimai, kurių remontas gali kainuoti itin brangiai. Netgi toks paprastas dalykas, kaip paukščių išmatos, laikui bėgant gali neigiamai paveikti automobilio paviršinius dažus, tad apsaugoti jį plėvele yra vienas papraščiausių prevencijos pažeidimams būdų.

Apsauginė plėvelė nėra „kaprizinga“, liaudiškai tariant, kadangi tampri, ją galima klijuoti ant nelygių, išgaubtų, lenktų ir apvalių paviršių. Kai po ilgų metų tarnavimo plėvelė nusidėvi ar norisi tiesiog pakeisti į naują, ją pašalinti yra labai paprasta ir lengva, kadangi nuimant nepalieka jokių klijų likučių.

Plėvelė automobiliams, esant lauko sąlygoms, gali naudingai tarnauti daugelį metų. Tarnavimo laikas priklauso nuo keletos faktorių, tokių kaip spalva, medžiaga, iš kurios pagaminta ir sluoksniai. Pavyzdžiui lieta PVC daugiasluoksnė plėvelė, juodos ar baltos spalvos gali tarnauti apie 12 metų. Tuo tarpu tos pačios medžiagos tik spalvota tarnaus apie 10 metų.

Vis didesnį populiarumą automobilių plėvelės įgyja, kadangi šiais laikais daugelis automobilių gamintojų naudoja vandens pagrindu pagamintus dažus, kurie atitinka tam tikrus reikalavimus ir yra laikomi ekologiškais. Tačiau šie dažai yra jautresni įskilimams ir įbrėžimams, todėl apsauginė plėvelė yra ypač svarbi naujos kartos automobiliams. Meistriškai užklijuota  plėvelė automobiliams padės prailginti dažų tarnavimo laiką.

Norint išgauti geriausius rezultatus, prieš klijuojant plėvelę, būtina paviršių paruošti taip, kad nebūtų menkiausios dulkelės ar riebalo, kadangi tokie nešvarumai sumažina lipnumo poveikį. Ieškantiems būdų kaip apsaugoti ar dekoruoti automobilį plėvele, https://e-heliopolis.lt gali pasiūlyti plėveles, atitinkančias aukščiausius technologinius inžinerijos standartus.