Uncategorized

5 būdai atrodyti 5 metais jauniau

gama galant
gama galant

Didžioji dalis žmonijos yra pasigavusi jaunystės kultą ir siekia bet kokiomis priemonėmis paslėpti bėgančių metų tėkmę. Deja, to visiškai sustabdyti neįmanoma, tačiau, turbūt, ir nereikia, juk žmogus yra gražus visais gyvenimo etapais. Kaip bebūtų, visada malonu gauti komplimentą, jog išvaizda neatspindi tikrojo amžiaus, o tai pasiekti galima ir be chirurgų įsikišimo. „Ko vertas gyvenimas, jei negalime leisti sau stabtelėti, pasimėgauti akimirka, nuraminti minčių audras, įsiklausyti į savo kūną ir… pasijusti laimingu?“ – sako „Gama galant“. Tad siūlome 5 paprastus kasdienius būdus, kuriais naudojantis atrodysite jauniau ir kartu jausitės laimingi.

1. Papildykite savo mitybą
Papildykite mitybą naudingais ir reikalingais produktais. Kodėl? Tai, ką valgome, pirmiausia atispinti odos išvaizdoje, tad į racioną įtraukite daugiau ryškiaspalvių maisto produktų (mėlynės, brokoliai, melionai ir pan.), gerųjų riebalų (avokadai, migdolai, lašiša) bei liesų baltymų.

2. Prakaituokite
Kad ir kaip tai neestetiškai skamba, tačiau yra naudinga. 30 min. trukmės treniruotė paskatins širdį dirbti sparčiau, taip pat tai akivaizdžiai pasireikš vis dailesnėmis jūsų kūno linijomis. Norint gerai paprakaituoti galite užsukti ir į pirtį. Efektas toks pats, tik tuo pačiu metu galite pasilepinti ir grožio procedūromis. Kitas prakaitavimo būdas keleriopai naudingas grožiui – masazai pirtyse.

3. Išryškinkite antakius
Suteikite antakiams taisyklingą ir jūsų veido bruožus išryškinančią formą bei parinkite tinkamiausią spalvą. Geriausia pirmais kartais tai daryti pas specialistus, salonuose, tokiuose kaip „Gama galant“, ir konsultacijos metu suradus jums tinkamiausią formą bei spalvą galėsite gražintis pati namuose.

4. Atsipalaiduokite
Kuo tai gali padėti atrodyti jauniau? Pagalvokime: masažų ar kitokių procedūrų metu iš kūno pasišalins įtampa, raumenų sąstingis. Taip pat malonios procedūros leis pabėgti nuo kasdienybės, pailsinti galvą nuo kasdienių rūpesčių. Kitaip tariant, jūs nusikratysite streso, kuris yra grožio ir jaunystės priešas nr. 1.

Pavyzdžiui, „Gama galant“ salonas teikia įvairias grožio procedūras, kurių metu bus pasiekta ypač svarbių dviejų tikslų: puoselėjama jūsų išvaizda ir atsipalaiduojama. „Gama galant“ Siauliuose pateikia įvairiausių procedūrų, kurios puikiai iliustruoja dvigubą naudą – naudą kūnui ir protui. Taip pat galite rinktis ir paprasčiausią metodą – tai masazai. Siauliuose, Kaune ir Vilniuje salonų pasirinkimas turbūt didžiausias, tačiau vis populiarėjant šiai paslaugai randasi masažo specialistų ir mažesniuose miestuose. Ši procedūra puikiai palepins įsitempusį kūną, o švelnios masažisto rankos privers visiškai atsipalaiduoti.

5. Tinkama šukuosena
Savaime suprantama, kad einant į šventes, vakarėlius ar iškilmingas ceremonijas pasirūpinama kiekviena detale nuo galvos iki kojų galų. Tačiau retas turi tiek laiko, kad galėtų kiekvieną dieną čiustytis. Tad pasikonsultuokite su profesionaliu plaukų dizaineriu, kuris patars, kokios paprastai padaromos, kasdienės šukuosenos jums labiausiai tinka. Tai nemenka investicija, tačiau vienkartinė. Vieną kartą aptarus visas galimas šukuosenas, jūs ilgam (bent jau tol, kol nepabos) turėsite geriausiai jums tinkančių šukuosenų variantus, leisiančius pabrėžti jūsų veido kontūrus ir jaunatviškumą.