Uncategorized

Autolizingas ir spartus jo populiarėjimas

Klausite, kodėl pastaraisiais metais taip sparčiai populiarėja autolizingas? Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verslo subjektai ir fiziniai asmenys renkasi automobilių lizingo paslaugas, yra siekis įsigyti visiškai naują ir dar neeksploatuotą transporto priemonę, kuri neturi jokių gedimų ir kuriai yra taikoma tam tikro laikotarpio garantija.

Kaip žinia, jei įsigyjame automobilį, iš karto apmokėję visą jo vertę, neretai vos po trejų metų galime matyti jo nuvertėjimą 30 ar net 50 procentų. Tai reiškia, kad prarandame labai didelę dalį savo investuotų pinigų. Tuo tarpu, jei pasirenkamas autolizingas, už pasirinktą automobilį kiekvieną mėnesį yra mokamos tam tikros nustatytos piniginės įmokos, o praėjus numatytam laikotarpiui, savo automobilį galima pristatyti atgal į automobilių lizingo bendrovę ir pasiimti naują, už kurį toliau mokėtumėte sutartas įmokas. Trumpiau tariant, jus visuomet eksploatuotumėte naują transporto priemonę, o už jos remonto darbus mokėtų minėtų paslaugų teikėjai.

AutolizingasKadangi yra taikomos fiksuotos ir nekintančios įmokos, kurias klientas turi mokėti kiekvieną mėnesį, tampa kur kas paprasčiau planuoti savo lėšas. Be to, jei eksploatuojate nuosavą transporto priemonę, kuri yra senos gamybos, didėja rizika, kad toks automobilis dažnai patirs vienokių ar kitokių techninių gedimų. Tai reiškia, kad net ir tokiu atveju būtų tikslinga kiekvieną mėnesį atsidėti tam tikrą pinigų sumą, kuri būtų skirta nenumatytiems atvejams, padengiant automobilio remonto išlaidas.

Taipogi, negalima pamiršti, kad automobiliai, kurie įsigyjami naudojantis lizingo bendrovių paslaugomis, yra remontuojami specializuotuose konkrečių automobilių markių autoservisuose, todėl visuomet remonto metu yra naudojamos tik visiškai naujos detalės, o darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kaip jau buvo minėta, už visą tai vartotojui mokėti nereikia.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad turint naują automobilį, galime jausti kur kas saugiau. Tuo tarpu senos transporto priemonės ne visuomet gali būti patikimos. Ką jau kalbėti apie ekonomiškumą ir aplinkos taršos lygį. Naujos transporto priemonės atitinka visus aukščiausius šiuolaikinius standartus, todėl tokiame automobilyje galime jausti saugiai, komfortiškai, patogiai ir nesijaudinti dėl didelių kuro sąnaudų.