Automobiliai/Motociklai

Kaip pasirinkti automobilį

toyota modeliaiAutomobilis šiais laikais – neatsiejama žmonijos dalis. Miestuose automobilių vis daugiau ir daugiau, vis sunkiau yra rasti laisvą stovėjimo vietą savo automobiliui. Automobilis kai kuriems yra tiesiog būtina transporto priemonė, kai kurie gi ir dirba, galima sakyti, automobilyje. Ir ne tik tolimųjų reisų vairuotojai. Automobiliais mes keliaujame į darbus, į gamtą, pas draugus – visur, kur tik galime įsivaizduoti. Juk tai gerokai patogesnė transporto priemonė nei autobusai ar troleibusai, kurie bet kur tikrai neveža, o prie jų ir tvarkaraščio reikia taikytis.

                  Tad jei jau apsisprendėte, kad ir jūs nenorite atsilikti nuo šiuolaikinio pasaulio ir jums reikia automobilio, teks nuspręsti, kokio būtent automobilio jums reikia. Lietuvoje populiarūs ir Audi ir Volkswagen ir Toyota modeliai, tačiau svarbiausia – ne markė, o pritaikymas. Ar norite keliauti kasdien į darbą ar iš darbo? O gal jus domina tik tolimos kelionės? Galbūt mėgstate grubius kelius ir gyvenate iš miesto, kur ne bet koks automobilis ir pravažiuos. Taigi, pasirinkime teisingai.

                  Jei jums reikia automobilio važinėti tiesiog į darbą ir iš darbo, rinkitės nedidelį ekonomišką automobilį. Ar tai būtų Toyota ar Ford markė – visai nesvarbu. Tikriausiai svarbiausia čia yra ekonomiškumas. Todėl dairykitės į dyzelinius automobilius, o galbūt verta pagalvoti ir apie dujinę įrangą? Mažas ir kompaktiškas automobilis pravers norint jį pasistatyti gatvėje.       

                  Jei norite automobilio tolimoms kelionės, jums, ko gero, reikės didesnio automobilio. Na, bent jau erdvesnio. Jei keliausite ne dviese, ko gero, norėsite, kad automobilis būtų patogus ir sėdintiems gale ir norėsite susidėti nemažai daiktų.

                  Jei reikia automobilio grubesniems keliams, kur ne bet kas pravažiuoja, rinkitės visureigį. Vėlgi nesvarbu ar Audi ar Toyota modeliai – svarbiausia jo techninės savybės. Ar tai tik miesto visureigis, neturintis daug galios, ar tikras visur galintis pravažiuoti automobilis.

                  Jei statote namą ar darote didelį remontą, galite pagalvoti ir apie trumpalaikį automobilio įsigijimą. Tai yra, nusipirkite kokį mikroautobusą ir baigę visus darbus galėsite jį vėl parduoti. Gali būti, kad tai bus gerokai pigiau, nei naudotis pervežimo paslaugomis iš firmų ar parduotuvių. Renkantis automobilį gerai pagalvokite, juk tai – ilgalaikis pirkinys ir jis turi gerai tarnauti ir būti patogus.