Automobiliai/Motociklai,  Pirkiniai/Paslaugos

Automobilių nuoma Kaune. Kaip išsirinkti?

Dažnai gali atrodyti, jog Lietuvoje automobilius nuomojasi tik į šalį atvykę užsieniečiai ar trumpam grįžę svetur gyvenantys tautiečiai. Tačiau tai ne visada tiesa. Jeigu jūsų automobilis netikėtai nustojo veikti dėl spaudžiančių šalčių ar techninių problemų, ar atvykote į jums ne visai pažįstamą miestą, nesuklysite pasirinkę įmonę, užsiimančią automobilių nuoma Kaune. Bet prieš tai pasidalinsime keliais patarimais, kurie padės priimti geriausią sprendimą.

Automobilių nuoma KaunePasirinkimo asortimentas labai didelis. Pirmiausia, nuspręskite, ar norite ekonominio, vidurinės klasės ar prabangaus automobilio. Tokiu būdu galėsite palyginti kainas ir siūlomus modelius. Apsispręskite, koks modelis jums tiktų labiausiai – mažas ir kompaktiškas, didesnis, visureigis ar mikroautobusas. Visa tai priklausys nuo to, kokius atstumus ruošiatės įveikti ir nuo, ar keliausite miesto teritorijoje, ar vyksite į rajonus.

Įvertinkite laiko trukmę, kiek laiko naudositės nuomojama transporto priemone. Automobilių nuoma Kaune leis pasirinkti iš dviejų skirtingų variantų – trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos. Trumpalaikės atveju norimą automobilį galėsite naudoti nuo kelių parų iki dviejų-trijų mėnesių – tiek laiko pakaks sutvarkyti skubiausius reikalus mieste, Lietuvos svečiams aplankyti gražiausias šalies vietas. Ilgalaikė nuoma galėtų sudominti įvairias įmones ar organizacijas, ieškančias transporto priemonių savo darbuotojams, norint palengvint jų darbą. Tokia nuoma paprastai trunka nuo ketvirčio iki trijų metų.

Pasidomėkite, kokie priedai suteikiami išnuomojus transporto priemonę. Jeigu žinote, kad kasdien keliausite su mažamečiais vaikais, informuokite apie tai nuomos įmonę, kuri pasirūpins, jog jūsų automobilyje būtų vaiko amžių ir ūgį atitinkanti speciali kėdutė. Taip pat, nuspręskite, ar jums reikalinga navigacinė sistema, padėsianti susiorientuoti mieste ir už jo ribų. Už papildomą mokestį paprastai galėsite gauti ir ją.

Taigi, jeigu darbo ar asmeniniams tikslams reikia transporto priemonės, o jos neturite, automobilių nuoma Kaune turėtų jums padėti. Išsirinkite patikimą įmonę, su kurios pagalba būsite tikri, jog kelionė bus ne tik saugi, bet ir visapusiškai patogi ir maloni. Nepamirškite apgalvoti ir smulkmenų, ypač priedų, kurių gali prireikti, nes dauguma jų nėra iš karto įskaičiuoti į automobilio nuomos mokestį.