Pirkiniai/Paslaugos

Dujinių viryklių pajungimas ir funkcijos

Viryklė yra virtuvės vienas iš svarbiausių daiktų, visas virtuvės darbas ne retai nėra įgyvendinamas nepasinaudojus dujine virykle. Galbūt šis pirkinys ir nekainuoja itin daug, tačiau kiekvienas tikimės, jog nusipirkę viryklę, ja naudosimės ilgai, tad deriname ją prie virtuvės baldų ir viso interjero. Viryklę rinktis reikia itin atsakingai, ji turi turėti jums reikiamų funkcijų, būti geros kokybės ir atitiktų visus techninius parametrus.

dujiniu-virykliu-pajungimasRenkantis virykles, pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į jų tipus, esančius šiandieninėje rinkoje. Pirmiausia apsvarstykite ar viryklė turi būti pastatoma ar įmontuojama. Pagalvokite kaip dažnai gaminate ir ar gaminate dideliais kiekiais. Jei mėgstate gaminti, eksperimentuoti tikriausiai jums prireiks didesnės viryklės ant kurios drąsiai tilptų bent 4 puodai. Išsirinkus norimą viryklę, dujinių viryklių pajungimas tegul lieka profesionalams. Juk nenorite sugadinti naujos viryklės, o jei nė nenumanote kaip reikia jas pajungti, geriau visai neliesti, nes tai nėra žaisliukas. Pasekmės gali būti labai skaudžios.

Dujinės viryklės yra gana panašios. Visos turi groteles, kurios skirtos indams pastatyti ant dujinės. Groteles valyti yra pakankamai nesudėtinga, galima tai daryti net indaplove, o ir pačios dujinės viryklės valymas yra lengvesnis. Patikrinkite ar jūsų išsirinktame modelyje yra įrengta dujų kontrolės ar garsinė sistema, kuri perspėja ir apsaugo nuo dujų nutekėjimo. Jei liepsna užgęsta, dujinė automatiški nutraukia dujų teikimą. Tai nėra būtina, tačiau kuo saugesni įrenginiai bus jūsų namuose, tuo jausitės ramiau jais naudojantis ar trumpam išėjus iš virtuvės.

Taip pat, paieškokite dujinės viryklės, turinčios elektrinio uždegimo sistemą. Paprasti reguliatoriai uždegantys dujinę- tai itin patogu ir praktiška, jums nebereikės pirkti degtukų ar naudotis žiebtuvėliais. Galima rinktis ir kombinuotas virykles, kuomet viršus naudoja dujas, o orkaitė elektrą. Paprastai elektrinės orkaitės sudegina nemažai elektros, tad tiems, kurie nori sutaupyti, bet kartu ir siekia patogumo, vertėtų rinktis būtent tokio tipo virykles.

Dujinės viryklės vis dar yra populiarios, nors jas ir bando išstumti elektrinės. Išsirinkite tokią, kuri patiktų jums, būtų praktiška ir patogi.