Pirkiniai/Paslaugos

Knyga, kurią verta paskaityti: After. Kai mes susitikom

Vėstančius rudens vakarus gali praskaidrinti tik gera knyga. Jei ieškote tokios, verta pabandyti Anna Todd After. Kai mes susitikom. Ir jei ši knyga jums patiks – turėsite visą seriją knygų maloniam rudens praleidimui.

Apie ką knyga?

Knyga „After. Kai mes susitikom” (angl. „After We Collided”) yra serijos „After” antroji knyga, parašyta JAV rašytojos Anna Todd. Ši knyga tęsia pasakojimą, kurį pradėjo pirmoji knyga „After,” ir yra žinoma jaunimo literatūros serija, kurią sudaro daug knygų.

Pagrindinė serijos „After” veikėja yra Tessa Young, jauna studentė, kuri susiduria su meilės ir pažinimo iššūkiais. Jos gyvenimas pasikeičia, kai ji susipažįsta su Hardin Scottu, misteringu ir paslaptingu vyru. Ši knyga tęsia jų sudėtingus santykius, kurie yra pilni aistringos meilės, intriguojančių paslaptų ir dramų.

„After. Kai mes susitikom” fokusuojasi į Tesso ir Hardino tolesnį santykį po jų kovų ir išbandymų, pristatant naujas meilės ir konfliktų situacijas. Knygoje aptariamos meilės trikampio, baigtosios santuokos ir santykių neaiškumai, kurie trukdo Tessa ir Hardinui būti kartu.

Serija „After” gavo didelį skaitytojų populiarumą dėl savo emocingų ir priklausomų pasakojimų, tačiau ji taip pat sulaukė ir kritikos dėl tam tikrų temų, kurias ji nagrinėja. Anna Todd tęsė serijos kūrimą ir parašė daugiau knygų, kurios stebina šios meilės istorijos vystymąsi ir jos veikėjų raidą.

Knygą parašė Anna Todd – kas ji?

Anna Todd yra JAV rašytoja, geriausiai žinoma dėl savo jaunimo literatūros kūrinių, ypač serijos „After”. Ji gimė 1989 metais Ohajo valstijoje, Jungtinėse Valstijose.

Anna Todd tapo pasaulyje žinoma, kai pradėjo rašyti „After” seriją. Ši serija buvo pradžioje paskelbta internetiniame platformoje „Wattpad” kaip fan fiction pasakojimas apie britų vaikinų grupę „One Direction”. „After” pasakojime pagrindinė veikėja, Tessa Young, susiduria su intrigomis, meilės trikampiu ir sunkumais, kai ji susipažįsta su liudijimu praeitimi iš pradžių nepažįstamu berniuku, Hardin Scottu. Serija labai greitai išpopuliarėjo, pritraukdama didžiulį skaitytojų fanų ratą.

Dėl „After” serijos didžiulės populiarumo Anna Todd sulaukė leidėjų dėmesio, o jos kūriniai buvo išleisti tradiciniais knygų leidėjais. Serija apėmė daugiau nei penkias knygas ir sulaukė milijonų skaitytojų visame pasaulyje. Ji taip pat buvo ekranizuota, ir „After” filme atliko svarbų vaidmenį jos literatūrinės pasaulio adaptacijos plėtrai.

Anna Todd tęsė savo rašytojos karjerą po „After” serijos sėkmės, rašydama kitus jaunimo literatūros kūrinius ir toliau turi didelį skaitytojų fanų ratą. Jos darbai dažnai nagrinėja meilės, draugystės ir jaunimo tematiką, o ji yra žinoma savo gebėjimu kurti emocingus ir priklausomus pasakojimus.

Straipsnis iš ciklo Ką rekomenduoja Naudotosknygos.lt skaitytojai.