Verslas/Ekonomika

Kuo ypatingos rankų darbo urnos?

Jau pats pavadinimas nemažai išduoda, jog pagrindinis jų išskirtinumas bus tai, kad buvo sukurtos rankomis. Todėl toks gaminys tampa vienetiniu ir savotišku meno kūriniu. Kuris ne tik tarnauja pagal savo pagrindinę paskirtį, bet ir išsiskiria savo išvaizda. Tiesa, žvelgiant iš finansinės perspektyvos toks variantas gali pareikalauti gerokai didesnių investicijų, negu analogiškas, bet kurtas gamykloje. Todėl reikėtų įsivertinti, kokie yra asmeniniai prioritetai bei kokios finansinės galimybės. Kadangi iš esmės be savo išvaizdos šie gaminiai kažkuo daugiau nelabai skirsis. Kadangi tiek vieni, tiek ir kiti variantai gali būti gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų. Tik vienus rankomis daro kūrėjai, o kiti patikimi platesnei gamybai.

Kaip atrasti geriausią variantą?

Kiekvienam geriausias pasirinkimas gali būti vis kitas. Kadangi labai skiriasi ir kriterijai. Todėl nereikėtų ieškoti kažkokios vienos urnos, kuri tiktų kiekvienam. O geriausia būtų pasirinkti tą, kuri labiausiai patiktų būtent jums. Kadangi išvaizda ir yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris nulemia pasirinkimą. Aišku, kartais nemažai įtakos turi ir kaina. Tiesa, renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į tai ar toks gaminys bus pritaikytas specialiai kapsulei, ar ne. Nors tai irgi priklausys nuo pasirinkimo kremuojant, kaip bus atiduodami pelenai. O paprasčiausia pasirinkti bus peržiūrėjus visą šių gaminių asortimentą, kurį nesunkiai galima atrasti ir internete. Todėl net nereikės niekur išeiti iš namų.

Kiek kainuoja šis gaminys?

Tai labai priklauso nuo konkretaus pasirinkimo. Kadangi yra ir tokių variantų, kurių kaina siekia vos dvidešimt Eurų, o yra ir tokių, kurie kainuoja kelis šimtus Eurų. Aišku, pastarieji tikrai nėra dažnas pasirinkimas. Todėl įprastu atveju urnos gali kainuoti iki maždaug šimto Eurų, kartais kiek daugiau, bet dažniausiai dar mažiau. Labiausiai kaina priklauso nuo to, iš kokių medžiagų jos yra padarytos. Aišku, nereikia pamiršti išskirti ir individualių rankų darbo kūrinių, kurie neretai bus kažkiek brangesni. Tačiau visuomet iš akmens padarytas variantas bus žymiai brangesnis nei analogiškas iš medžio, molio ar metalo.