Kita

Paskolos internetu be palūkanų

Internete galite rasti nemažai naudingų kreditų pasiūlymų, jeigu dar niekada nesate ėmę paskolos arba asmeninio kredito. Kaip tai padaryti, nieko tiksliai apie tai nežinant? Visų pirma, Jums reiktų atsiversti internetinę paieškos sistemą ir įvesti keletą raktažodžių, kurie tiksliai apibūdintų Jūsų paiešką. Tuomet paskolos Jums bus pasiekiamos vienu paspaudimu – galėsite peržvelgti pačius naujausius pasiūlymus iš greitųjų kreditų, kredito unijų ir bankų.

Šiais laikais vis mažiau žmonių kreipiasi į bankus, kadangi daugelis mėgsta imti paskolas iš greitųjų kreditų. Nepaisant to, bankai vis dar išduoda asmenines paskolas su gana griežtais apribojimais, tačiau gan nedideliais procentais. Galima sakyti, kad greitųjų kreditų įmonės http://mymoney.lt/ laikosi visiškai atvirkščios politikos – čia galima kreditus pasiimti ilgesniam laikui bei juos pratęsti. Pratęsimo mokestis priklauso nuo pasiskolintos sumos dydžio, o ir palūkanos yra šiek tiek didesnės nei bankų.

mymoney.ltVisgi, žmonėms patinka greitieji kreditai dėl jų patogumo – užtenka tiesiog užsiregistruoti internete ir pasirinkti norimą tinklapį, iš kurio skolinsitės pinigus. Pervedę kredito davėjui vieno cento mokestį, Jūs gausite savo paskyrą su patvirtinta tapatybe, ir jau po dešimties minučių ar panašaus laiko tarpo, galėsite kreiptis į įmonę dėl kredito. Kredito paraiškos yra nagrinėjamos tą pačią dieną, nebent jos yra pateiktos labai vėlai vakare.

Atkreipiant dėmesys į tai, kad ne visos greitųjų kreditų įmonės mymoney.lt/greitos-paskolos/ dirba vienodu paros metu – vienos dirba iki šešių vakaro, o kitos leidžia savo klientams naudotis visomis paslaugomis iš karto iki pat vidurnakčio. Nepaisant to, beveik visos greitųjų kreditų įmonės leidžia prisijungti prie savitarnos skyriaus visą parą.

Vienas iš labiausiai viliojančių paskolų pasiūlymų šiuo metu – tai pirmasis kreditas internetu be palūkanų. Tai jau yra galimybė pasiskolinti ir ilgesniam laikotarpiui, taip kaip vartojamasis kreditas tik tiek kad jūs patys nusistatysite pinigų grąžinimo terminus.