Mada/Stilius

Plaukų priežiūros patarimai

Gražūs plaukai žmogui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tikrai ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Ne veltui daugelis plaukus ne tik kerpa taip, kaip jam gražu, net jeigu tai reikalauja reguliaraus lankymosi pas specialistus, tačiau taip pat ir dažo juos, kadangi graži spalva – svarbi tinkamai šukuosenai.

Svarbiausia, kad profesionali plaukų kosmetika padės jums namuose tinkamai pasirūpinti savo plaukais bei galvos oda. Tačiau ko reikia, kad rezultatas būtų tobulas?

Reikia pamaitinti plaukus

Pirmiausia reikia suprasti – ko reikia plaukams, kad jie tikrai būtų laimingi. Juk priemonių yra labai daug ir jos dažniausiai pasižymi visiškai kitomis funkcijomis. Yra priemonės nuo plaukų slinkimo, tokios, kurios skatina augimą, kurios padeda pakeisti plauko struktūrą ir panašiai.

Dažnai apsimoka tartis ir su savo kirpėja, kuri geriausiai pažinodama Jūsų plaukus gali pateikti išsamias rekomendacijas jų priežiūros bei tobulinimo klausimais.

Pilingas ir masažas

Plaukams labai padeda ir pilingas, kurio metu ne tik pašalinamosios negyvosios ląstelės, tačiau taip pat ir aktyvinama kraujotaka. Tai galiausiai padeda džiaugtis kur kas labiau augančiais plaukais. Nors masažas gali būti atliekamas ir specialiuose SPA salonuose, tačiau daugeliui žmonių patinka, kad išmokus, prieš veidrodį tai kiekvienas gali padaryti ir pats. Svarbiausia yra praktika. O kai jai mokate – reikia reguliarumo. Tik tokiu atveju naudos bus ir plaukai ne tik greitai augs, tačiau taip pat ir bus gražūs ir žvilgantys.

Tinkami dažai

Galiausiai, jeigu dažote plaukus, tokiu atveju yra būtini profesionalūs dažai, kurie ne tik padeda išgauti Jums reikalingą spalvą, tačiau taip pat ir išvengti nudeginamų plaukų efekto. Tikrai galima reguliariai dažyti plaukus ir džiaugtis jų kokybe. Tik reikia atsakingai rinktis dažus, žiūrėti į jų sudėtį. Taip pat verta remtis kitų žmonių nuomonėmis apie dažų kokybę. Tai dažniausiai padeda susidaryti vaizdą apie gaminį bei galimą jo poveikį.

Nereikia nei daug laiko, nei daug pastangų, kad Jūsų plaukai atrodytų puikiai. Svarbiausia yra reguliarus dėmesys, meilė sau. Esate jos vertas, tad lepinkite save.