Mada/Stilius

Batai vyrams vasarą. Ką prisiminti?

vyriska avalyneVis sparčiau ir sparčiau artėja šiltasis metų laikas ir kiekviena moteris bei mergina žino, jog visai greitai gatvėje ir vėl išvys galybę stiliaus nusikaltėlių. Apie ką mes kalbame? Žinoma, apie vyrus, dėvinčius nuskalbtas ir papilkėjusias baltas kojines su nutriušusiais ne pirmos jaunystės sandalais. Jeigu norite apsisaugoti nuo tokios lemties (arba apsaugoti savo partnerį) šiame straipsnyje pasidalinsime, kokie batai vyrams yra tinkamas pasirinkimas vasarą.

Vyriški batai, nepriklausomai nuo to, ar už lango žiema, ar vasara, visų pirma, privalo būti kokybiški. Net ir prabangiausia dizainerių kurta avalynė praras savo žavesį, jeigu bus suplyšusi ar purvina. Taigi, atidžiai apžiūrėkite visas savo batų poras ir atsikratykite visų pasenusių, sudriskusių ir nebetinkamų nešioti batų. Vietoj to investuokite į brangesnius, bet neabejotinos kokybės batus. Taip pat, įsigykite ir specialius batų tepalus ir lakus, padėsiančius užtikrinti nepriekaištingą jų išvaizdą.

Kadangi vasarą paprastai būna itin karšta, gali būti sudėtinga visą dieną išbūti su itin oficialių batų pora. Tačiau batai vyrams šiandien gaminami taip, jog nereikės rinktis tarp profesionalumo ir patogumo. Galite gauti abu. Tokiu atveju rinkitės lengvesnius batus, su kuriais oda kvėpuotų ir jaustųsi patogiai. Taip pat vyriški batai, kurie dabar ne tik itin populiarūs, bet ir puikiai atrodo ir tinka įvairioms progoms – mokasinai. Juos be vargo dėvėsite tiek darbe, tiek dalyvaudami šeimos šventėse – krikštynose, vestuvėse ar kitose progose.

Atostogaujate prie jūros ar tiesiog daug laiko praleidžiate gamtoje, bet straipsnio pradžia išgąsdino, jog teks išmesti mylimus sandalus. Neskubėkite to daryti, bet kojinių idėjos būtinai atsisakykite. Kokybiškų sandalų pora kuo puikiausiai atrodys basose kojose, jeigu jas tinkamai prižiūrite. Šiuo atveju, kaip jau minėjome anksčiau, kokybė ir kasdienė priežiūra yra pagrindiniai dalykai, kuriuos turite įsidėmėti.

Taigi, net ir artėjant vasarai, vyriški batai išsaugo tas pačias taisykles. Batai vyrams privalo būti… vyriški. O vyriškumas šiuo atveju ir siejasi su profesionalumu, kokybe ir priežiūra. Tai prisimindami, tikime, nesuklysite ir kasdien atrodysite puikiai.