Laisvalaikis/Pomėgiai

Smagaus laisvalaikio sudedamosios dalys

Šiandieninis jaunimas labai mėgsta linksmintis. Tiesą sakant, tai yra būdinga bene visoms amžiaus grupėms. Žmonės pavargsta nuo kasdienių rūpesčių, todėl kartas nuo karto leidžia sau papramogauti ir pasilinksminti, pamirštant įvairias juos slegiančias problemas ir bent šiek tiek atsipalaiduojant. Tačiau norint tinkamai pailsėti ir puikiai praleisti laisvalaikį (t.y. taip, kad galiausiai nereikėtų dėl to labai krimstis), reikėtų žinoti keletą svarbių detalių.

Tinkama pasilinksminimo vieta

Jei linksmybes planuojate savaitgalį, tuomet neabejotinai turite patį didžiausią pasirinkimą (ypač tuomet, jei kalbame apie Vilnių). Tiek penktadienį, tiek ir šeštadienį veikia begalė barų, restoranų ir klubų. Ką jau kalbėti apie įvairius renginius ir koncertus, kurių yra daugiau nei galime įsivaizduoti. Tai reiškia, kad galime pasirinkti mūsų skonį ir poreikius geriausiai atitinkančią pasilinksminimo vietą.

Gera draugų kompanija

Tai dar vienas labai svarbus aspektas, jei norite, kad jūsų laisvalaikis pralėktų labai smagiai ir įsimintinai. Būtina pasirinkti pačius artimiausius ir geriausius draugus, kurių draugijoje jaučiatės jaukiai ir komfortiškai. Tokiu atveju net ir netinkamai pasirinkta pasilinksminimo vieta gali atrodyti puiki – tuomet teigiamą atmosferą sukurs jūsų draugai.

Gera nuotaika

Koks renginys ar vakarėlis be geros nuotaikos? Gerai nusiteikite, šypsokitės, juokitės ir pamirškite visus iki tol jus slėgusius rūpesčius. Jūsų laisvalaikis turi būti labai smagus ir nepamirštamas, todėl nepalikite vietos neigiamoms emocijoms.

Saugus seksas ir prezervatyvai

Prezervatyvai

Kaip žinia, įprastai vakarėliuose ir įvairiose pasilinksminimo vietose žmonės sau leidžia kur kas daugiau. Tai yra, jei vartojamas alkoholis, neretai žmonės tampa atviresni ir ima jausti dar didesnę trauką – jau nekalbant apie padidėjusią drąsą ir pasitikėjimą savimi. Todėl jei mėgstate vienos nakties nuotykius ir jų jūsų gyvenime pasitaiko pakankamai dažnai, prezervatyvai turėtų būti geriausi jūsų draugai. Niekuomet jų nepamirškite pasiimti su savimi. Tuomet neteks gailėtis dėl nei vienų atsitiktinių lytinių santykių.

Jauskite ribas

Žinoma, kiekvieno vakarėlio metu turėtumėte jausti ribas – nebūkite pernelyg emocionalūs ir nedarykite to, dėl ko ryte gailėtumėtės. Elkitės atsakingai ir apgalvotai. Tokiu atveju jūsų laisvalaikis bus praleistas labai šauniai.