Būstas,  Verslas/Ekonomika

Ar naujos komercinės patalpos Vilniuje įperkamos kiekvienam?

Tai pakankamai dažnas bei verslui aktualus klausimas. Kadangi tiek veiklos pradžiai, tiek ir jos plėtrai reikia atitinkamos erdvės. Tačiau tuo pačiu gali pasirodyti, jog tai pareikalaus tikrai nemažų investicijų. Kurias sau leisti galės tikrai ne kiekvienas verslas. Pavyzdžiui, komercinės patalpos Šnipiškių rajone kainuoja tikrai nemažai. Todėl natūralu, jog reikia tam turėti kapitalo. Tačiau galima neapsiriboti vien tik šiuo ar kitais jau prestižiniais laikomais rajonais. Tuomet ir tokių erdvių kaina gali būti žymiai mažesnė. Taigi, tai gana subjektyvus aspektas, kuris nemažai priklauso tiek nuo pačio verslo, tiek ir nuo konkretaus pasirinkto varianto.

Kuo patraukli jų nuoma?

Viskas labai priklauso nuo perspektyvos. Kadangi iš vienos pusės toks variantas gali atrodyti kaip tik ne pats geriausias pasirinkimas. Bet veiklos pradžioje tai leidžia pradėti su minimaliomis sąnaudomis. Tuo labiau, kad komercinės patalpos Šnipiškių rajone gali atsieiti pakankamai nemažai. Be to, nuoma taip neįpareigoja, net jeigu pasirašoma ir ilgalaikė sutartis. Kadangi visada galima sutarti dėl pakankamai lanksčių jos sąlygų. O kartu gali padėti išvengti ir su erdvių administravimu bei priežiūra susijusių rūpesčių. Aišku, naujos komercinės patalpos Vilniuje pakankamai paklausios, todėl kartais gali būti sunkiau atrasti norimą variantą. Todėl pakankamai svarbu šioje vietoje nedelsti.

Kodėl komercinės patalpos Šnipiškių rajone bus viena iš geresnių investicijų?

Nekilnojamojo turto rinka sostinėje pakankamai aktyvi. Todėl visiškai natūralu, jog ir naujos komercinės patalpos Vilniuje sulaukia gana nemažai dėmesio. Bet ar tikrai verta į tai investuoti? Tuo labiau, kad tam gali prireikti ir gana nemažo kapitalo. Bet tendencijos rodo, jog šių erdvių paklausa turėtų tik didėti, kadangi Vilnius rodo augantį savo potencialą. Tad pakankamai natūralu, jog ir verslai noriai kursis šiame mieste. Tą pagrindžia gana nemaža patalpų nuomos paklausa. Kas lemia garantuotas bei pastovias pajamas. Be to, augančios kainos užtikrins, jog praktiškai bet kada pardavus tokį turtą bus galima uždirbti. Ypač, jeigu jis pirktas iš nuosavo kapitalo.