Mada/Stilius

Tamprės sportui: ką daryti, kad sportuojant būtų patogu?

tampr4s

Tamprės sportui padarė tikrą perversmą sportinės aprangos pasaulyje. Jos ne tik yra patogios, suteikia daugybę funkcinių privalumų, bet ir maloniai aptempia bei padeda formuoti dailias kūno linijas. Vis dėlto, norint, kad tamprės suteiktų maksimalią kūno laisvę, nevaržytų ir nespaustų, renkantis jas svarbu atsižvelgti į kelis aspektus.

Didžiausia klaida, daroma renkantis tampres sportui – įsigijamos per mažos ar per didelės tamprės.

Daugelis moterų perka tampres, kurios yra gerokai per ankštos/per laisvos, nes nežino, kaip turėtų atrodyti ir jaustis idealaus dydžio tamprės. Perkant šį sporto rūbą, atsižvelkite į:

  • Siūles. Jei sportinės tamprės turi siūles, įsitikinkite, kad jos nepalieka jokių žymių ant jūsų odos. Jei siūlės smarkiai įsispaudžia, tai aiškus ženklas, kad tamprės jums per ankštos.
  • Dydį. Jei tamprės dažnai nuslysta mankštinantis, einant ar stovint, turite įsigyti mažesnio dydžio kelnes: dabartinės jums tiesiog per didelės.

Kaip parinkti tinkamo dydžio tampres sportui?

Įvertinkite, kaip tamprės priglunda. Jūsų tamprės neturėtų kristi ant kūno kaip tradicinės kelnės. Tamprės sportui turėtų patogiai, ne per smarkiai aptempti kojas, kelius ir juosmenį.

Dėvint sportines tampres neturėtumėte matyti jokių papildomų iškilimų ir nelygumų ant savo kūno. Jos turėtų padėti formuoti kūno linijas, patogiai priglusti prie juosmens ir kojų, laisvai palaikyti kūną mankštos metu.

Turėtumėte turėti galimybę patogiai užtempti tampres ant kojų: kokybiškos tamprės slysta be didesnių pastangų. Jeigu tampres sunku užsimauti, tikėtina, kad jos yra per mažos arba pagamintos iš nekokybiško audinio.

Jūsų dėvimos tamprės turėtų suspausti ir palaikyti jūsų raumenis, tačiau nesukelti nemalonių pojūčių, trynimo, nespausti ir nevaržyti kūno judesių atliekant fizinius pratimus.

Kokybiškos tamprės sportui – gera investicija

Sportinės tamprės ne veltui palyginamos su antra oda. Kai surasite tobulą tamprių variantą, jos maloniai priglus prie kūno, nedirgins odos ir jų praktiškai nejausite. Todėl renkantis tampres, labai svarbu atkreipti dėmesį, iš kokios medžiagos jos pagamintos. Nekokybiškos tamprės netinkamai priglunda, neformuoja kūno, greitai plyšta ir kitaip nusidėvi, todėl tai nėra geriausias variantas.