Laisvalaikis/Pomėgiai

Aukštos klasės restoranas ypatingai progai

Norėjau nustebinti vyrą vestuvių metinių sukakties proga, ir ilgai svarsčiau, koks restoranas galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Dažnai lankomos vietos šiai progai netiko, taigi, buvo pasirinktas restoranas Imperial, esantis penkių žvaigždučių viešbutyje „Ramada Hotel & Suites Vilnius”. Vos tik čia įžengus galima pastebėti, kad tai iš tiesų prabangus restoranas. Subtiliai elegantiškas interjeras ir grojanti rami muzika iš karto pakeri, ir leidžia pasinerti į tikrą kulinarijos nuotykį. Esu girdėjusi, kad restoranas Imperial siūlo didžiausią šampano pasirinkimą visoje Lietuvoje, taigi, nusprendžiau apsilankyti būtent šiame restorane, kuriame siūlomi amerikietiškos virtuvės patiekalai. Iš anksto rezervavau staliuką, tad nereikėjo baimintis, ar restorane rasime laisvų vietų.

Imperial restoranasŠvenčiant vestuvių metines stengiuosi pasirinkti vis kitą restoraną. Tai – tarsi nauja patirtis, apvainikuojanti mūsų laiką, praleistą santuokoje. Dėl kasdienių darbų ne visada skiriame pakankamai laiko vienas kitam, tad vestuvių metinės yra tikrai puiki proga pamiršti rūpesčius ir laiką praleisti tik dviese. Praėjusiais metais restoraną išrinko vyras – tai buvo restoranas Sonetai, įsikūręs senamiestyje. Čia labai didelį įspūdį paliko restorano salė, turinti didelę biblioteką, ir maisto patiekimas, kuris tikrai išskirtinis. Iš karto galima pastebėti, kad  restorano lankytojams čia yra skiriamas ypatingas dėmesys, pradedant jų sutikimu, ir baigiant sąskaitos pateikimu. Restoranas Sonetai yra labai mėgstamas vienos mūsų draugų poros, tad vyras pasinaudojo patarimu apsilankyti būtent čia. Užkandžiams pasirinkome jautienos karpačio, o pagrindinis patiekalas buvo vištienos kepsnys su baravykų košele. Maloniai nustebino rikotos ir maskarponės desertas su šviežiomis uogomis, kuris buvo tikrai kitoks nei ragautas kitur. Abu esame tikri smaližiai, tad nepraleidžiame progos pasimėgauti siūlomais desertais. Turiu pripažinti, kad šiame restorane desertai yra pagaminti tikrai meistriškai, ir, kaip sakoma, galima tiesiog liežuvį nuryti.

Šiemet sukaktuvių proga lankydamiesi restorane Imperial pasirinkome austres su špinatais, rožinio tuno filė su žaliaisiais pipirais, padavėjai padėjo išsirinkti šampaną. Maloniai nustebino maisto pateikimas, kuris subtiliai paprastas, tačiau kartu labai elegantiškas. Imperial restoranas tikrai paliko didelį įspūdį, ir čia tikrai puiki vieta paminėti ypatingas progas: maloni jauki atmosfera pulsuoja elegancija ir romantika, tad tikrai rekomenduočiau čia minėti įvairias sukaktuves. Kaip ir restoranas Sonetai, ši vieta pasižymi aukštos klasės aptarnavimu ir dideliu dėmesiu kiekvienam lankytojui, tad net ir patiems įnoringiausiems svečiams šie restoranai tikrai paliks puikų įspūdį.

Renkantis restoraną man visada yra svarbu tai, ar valgiai yra gaminami iš šviežių produktų: tai visada atsispindi maisto skonyje. Imperial ir Sonetai – tai restoranai, kuriuose maisto skonis tikrai nenuvylė, ir abu šiuos restoranus tikrai galėčiau rekomenduoti visiems, kurie ruošiasi minėti tam tikrą progą. Pavyzdžiui, restoranas Sonetai siūlo čia švęsti vestuves ir kitas svarbias šventes. Iškilmingoms progoms šis restoranas siūlo didelę salę, yad čia galima švęsti ir itin dideles vestuves. Manau, kad šis restoranas patiktų ir turistams, atvykstantiems iš užsienio šalių: turbūt nereikia net sakyti, kad šalia Pilies gatvės, prie kurios įsikūręs restoranas, bus galima rasti tikrai nemažai lankytinų vietų (Vilniaus arkikatedra, Gedimino pilis, Trijų kryžių kalnas, ir t.t.) užsieniečius visada žavi senamiestis, ir išalkus visada dairomasi, kur užsukti pietų ar vakarienės. Šis restoranas tikrai patiks ne tik lietuviams, bet ir atvykusiems iš užsienio šalių.

Restoranas Imperial – tai meistriškos virtuvės imperija, kurioje mėgstamus skonius atras kiekvienas. Mane sudomino tai, kad šis restoranas yra pelnęs penkių žąsų įvertinimą, kuris yra pats aukščiausias, tad tikėjau, kad lankymasis šiame restorane bus tikrai ypatingas. Tikrai nenusivylėme, ir  manome, kad čia sugrįžime dar ne vieną kartą.

Jei norite apsilankyti tikrai aukštos klasės restorane, kuriame siūlomas ne tik skanus maistas, pagamintas iš šviežių produktų, bet ir puikus aptarnavimas, restoranai Imperial ir Sonetai gali būti tikrai puikia pasirinkimo galimybe. Nesvarbu, kokią progą nuspręstumėte minėti, tikėtina, kad šie restoranai pateisins jūsų lūkesčius. Kadangi abu restoranai yra įsikūrę viešbučiuose, taip pat galite rezervuoti ir nakvynę (mes šia galimybe nepasinaudojome). Jei viešbučio kambariai bus bent perpus tokie pat geri, kaip ir restoranai, tikrai rekomenduoju čia apsilankyti. Lankydamiesi šiuose restoranuose tikrai sulauksite išskirtinio padavėjų dėmesio,  atsižvelgdami į jūsų individualų skonį pasiūlys valgius bei gėrimus, tad išsirinkti tikrai nebus labai sudėtinga. Jei ieškote restoranų ypatingai progai, galite drąsiai rinktis šiuos restoranus, ir tikrai neteks nusivilti – juk tai aukščiausios klasės restoranai!