Mada/Stilius

Auskarų pasirinkimo gidas

Renkantis auskarus sau arba dovanai – svarbu skirti dėmesio smulkmenoms. Juk šiuo metu rinkoje papuošalų gausa atima žadą. Kurie Jums labiausiai patinka? Tokie, kurie kvepia klasika? O gal tokie, kurie atrodo moderniai? Kiekviena ras tokius auskarus, kurie jai arčiausiai širdies.

Žemiau pateiksime aspektus, kurie kiek pagreitins paieškas. Nurodysime – ką reikia įvertinti renkantis, kad rasta kokybė ne tik atitiktų poreikius, tačiau ir juos pranoktų.

Auskarų tipai

Pirmiausia reikia susipažinti su tipais, kurie ne tik kinta savo patrauklumu, tačiau lemia – kaip dažnai auskarai bus dėvimi.

  1. Auskarai, kurie yra arti ausies spenelio – dažniausiai maži, tad dėl to tinka kasdienai. Žinoma, tai nereiškia, kad jie negali būti dėvimi švenčių metu. Tikrai gali. Tačiau dėl mažų proporcijų jie nekliūna į plaukus, tas tinkami kiekvienai dienai.
  2. Kita opcija yra ilgi, kabantys auskarai. Namuose juos dėvėti patogu ne kiekvienai. Ypač tokiu atveju, kai dažniausiai plaukai yra nesurišti. Galima rasti itin prabangių modelių, kurie puošia Jus ir kuria stilių.
  3. Ovalus auskarai arba kitaip – žiedo formos. Nors šiuo metu modelių gausa yra labai plati, tačiau būtent tokie auskarai yra vadinami klasika, kuri tinka kiekvienai moteriai nepriklausomai nei nuo jos amžiaus, nei stiliaus.

Medžiaga iš kurio auskarai yra pagaminti

Kitas aspektas, kuris lemia pasirinkimą, yra medžiaga. Dažniausiai vertinami ir ilgiausiai tarnauja brangiojo metalo auskarai. Geriausias pasirinkimas – auksas. O jo spalvų gausa – tokia plati, jog kiekvienos poreikiai bus patenkinti. Žinoma, galima rasti ir tekstilinių, odinių, plastikinių auskarų… Stilius – svarbu, tačiau įvertinkite ir tai – kiek laiko papuošalas Jums tarnaus.

Stiliaus gausa

Kokie auskarai yra ne tik derantys prie Jūsų stiliaus, tačiau pirmiausia – artimi Jūsų sielai? Gal tai paprasta klasika, kuri tinka prie bet kokių drabužių, tad dėvint kasdien nekelia rūpesčių? O gal dažniausiai renkatės masyvius, labai blizgius, kurie traukia akis, tačiau taip pat ir padaro Jus išskirtine asmenybe? Susipažinti su opcijomis galima internetu, pavyzdžiui, fashiongold.lt el. parduotuvėje. Tai padeda sutaupyti daug laiko. Taip pat ir palyginus kainas pamatyti akcijas, kurios leis norimus papuošalus įsigyti pigiau.