Kita,  Kompiuteriai/Internetas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Auto paskola ne visada suteikiama internetu

auto paskolaNe visi paskolų tipai vartotojams yra naudingi vienodai – pastebima, kad kai kurie žmonės skolinasi iš specializuotų bendrovių nė nenutuokdami kam ta paskola iš teisų yra suteikiama. Paprasčiausiai, jeigu kartais galvojate, jog auto paskola jums bus naudingas kaip greitas kreditas, tai labai klystate, nes čia yra skirtingų rūšių finansavimas, kuris pasitelkiamas skirtingais atvejais. Tai reiškia, kad kiekvienoje situacijoje reikėtų žvelgti plačiau ir pasidomėti kada būtų geriausia skolintis iš specializuotų bendrovių.

Auto paskola yra pasirenkama tais atvejais, jeigu asmuo ketina įsigyti automobilį, jeigu ketina remontuoti jau turimą ar tiesiog, jeigu pritrūkstama lėšų jo priežiūrai. Ši paskola suteikiama tik tada jeigu yra įkeičiamas pats automobilis – perkamas arba jau turimas. Sumos priklauso nuo bendrovių galimybių bei sąlygų. Pavyzdžiui, jeigu pirksite retą ir kolekcinę mašiną, abejojama ar paskola jums bus suteikiama. Internetu skolintis automobiliui galima tada, kai tas automobilis nėra labai brangus. Žinoma, ne visada pinigai paskolinami įkeičiant automobilį – nekilnojamas turtas gali būti ne ką prastesnis pasirinkimas, tik čia jau reikėtų rinktis ne greituosius kreditus, o būtent didesnes paskolas galinčius suteikti kreditorius. Paskola automobiliui iš greitųjų kreditų bendrovių yra suteikiama tik ribotam laikui, kuris neretai daugumai vartotojų būna per trumpas. Tokiu atveju, siūloma ieškoti įmonių, kurios užsiima lizingo paslaugomis t.y. gali pasiūlyti automobilį išsimokėtinai – bendrovė nuperka, o jūs jį išsimokate per nustatytą terminą.

Greitųjų kreditų bendrovės skirtos tiems, kuriems reikalingas finansavimas nedelsiant. Tai reiškia, kad čia dažniausiai skolinimosi procedūra įvykdoma žaibiškai – ekstriniam atvejui geresnio varianto ir negali būti. Šios bendrovės pinigus paskolina per kelias minutes, tačiau galbūt nelabai malonus trūkumas yra tas, kad palūkanos yra labai didelės. Per metus jums teks grąžinti mažiausiai dvigubą sumą, o kai kur net dar daugiau. Tai liečia ilgam laikotarpiui imamas paskolas – jeigu skolinatės mėnesiui, jums palūkanos skaičiuojamos analogiška tvarka, tik čia įmokų bus mažiau – viena, per kurią turėsite padengti ir kreditą, ir mėnesio palūkanas, kurias nustato kredito teikėjai, skolinantys internetu.

Šaltinis: http://www.credit777.lt/nemokama-paskola/