Kita

Jei iki šiol dvejojote dėl prezervatyvų

Gyvename dvidešimt pirmame amžiuje, kuriame turime idealias galimybes mėgautis saugiais lytiniais santykiais. Net jei turite nuolatinį partnerį, jokiu būdu nereikėtų ignoruoti kontraceptinių priemonių, iš kurių populiariausi iki šiol yra prezervatyvai.

Galbūt iki šiol propagavote lytinio akto nutraukimą, tokiu būdu siekdami išvengti neplanuoto nėštumo? O gal su savo antrąja puse apie tai nekalbėdavote, tikėdamiesi, kad moteris naudoja kontraceptines tabletes? Kad ir kaip bebūtų, niekada nenuvertinkite šių apsisaugojimo priemonių, kurios padeda išvengti lytiniu keliu plintančių ligų ir nėštumo.

PrezervatyvaiŽinoma, galite teigti, kad prezervatyvai nesuteikia tokios apsaugos, apie kokią yra kalbama reklamos priemonėse, tačiau 98 proc. apsaugos lygis nėra tik marketingo sprendimas. Tai procentas, kuris nustatytas ilgamečių tyrimų metu. Medicinos specialistai ir prezervatyvų gamintojai sutinka, kad tai yra realus prezervatyvų suteikiamas apsaugos lygis. O tai reiškia, kad jie tampa vieni iš pačių efektyviausių kontraceptinių sprendimų, kurių jokiu būdu neturime ignoruoti.

Jei sakote, kad prezervatyvai riboja ir sumažinta seksualinius pojūčius, ar tikrai naudojate tinkamus prezervatyvus? Dažniausiai, kai girdimi tokie teiginiai, galiausiai pasirodo, kad vyrai pasirinkdavo jų poreikių neatitinkančias apsisaugojimo priemones. Jei įdomu apie ką šiuo atveju kalbame, atsakyti labai paprasta – prezervatyvai yra gaminami taip, kad atitiktų labai skirtingus vartotojų poreikius. Egzistuoja skirtingos jų rūšys, formos, dydžiai, kvapai ir skoniai. Be to, šios apsisaugojimo priemonės yra gaminamos ir iš skirtingų medžiagų, todėl jei jau seniai žinote, kad jūs arba jūsų antroji pusė kenčia dėl latekso sukeliamos alergijos – tokias priemones galite pakeisti naujomis, kurios pagamintos nepasitelkiant jokio latekso.

Be abejo, jei prezervatyvai naudojami atsižvelgiant į keliamus reikalavimus ir visas nustatytas taisykles, minėtas procentas, kuriuo apibūdinama jų suteikiamo saugumo garantija, yra visiškai realus. Tačiau svarbiausia, kad jų pasirinkimo procedūra vyktų labai atidžiai, apgalvotai ir neskubant, o lytinio akto metu jų naudojimas būtų paremtas gamintojų pateikiamomis instrukcijomis, kurios sukurtos tam, kad gerokai sumažėtų prezervatyvų pažeidimo tikimybė. Kai į visą tai atsižvelgsite ir elgsitės atsakingai, nereikės sukti galvos nei dėl lytiniu keliu plintančių ligų, nei juolab dėl neplanuoto nėštumo.