Automobiliai/Motociklai

BMW ar Audi? Kuri markė tinkamesnė Jums?

Išsirinkti tinkamiausią automobilį ne visada yra paprasta, tad tenka pagalvoti, kokia markė geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Neretai keliamas klausimas, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti palankesne – BMW ar Audi automobiliai? Taigi, kokie didžiausi šių auto privalumai ir trūkumai? Tikimės, kad tai padės jums paprasčiau nuspręsti, ką rinktis yra palankiau.

BMW ir Audi įvaizdis Lietuvoje

Jei į klausimą, kokį automobilį vairuojate, atsakysite – BMW, žiūrėkite, jau seks ir kitas klausimas – „Tai tu – kelių erelis?“ Mūsų šalyje šios markės automobilius gana dažnai renkasi jauni žmonės, kurie mėgsta greitį. Vis dėlto, Amerikoje šios markės automobilių įvaizdis visai kitoks – BMW automobilius mielai renkasi ir moterys, kurioms automobilis tėra priemonė nuvykti į darbą. Žinoma, negalime sakyti, kad ši markė yra tinkama tik „kelių ereliams“ – paprasčiausiai Lietuvoje BMW įvaizdis yra sugadintas. Audi automobiliai mūsų šalyje labiau siejami su šeimos automobiliais, taip pat šios markės auto dažnai pasirenkami darbo reikmėms – naujausius Audi modelius vairuoja ir įvairių kompanijų vadovai,  kuriems BMW automobiliai atrodo pernelyg iššaukiantys.

Eksploatacija ir remontas

CompensaRenkantis automobilį dažnai rūpinamasi, kiek kainuos jo eksploatacija. BMW ir Audi techninio aptarnavimo atstovų teigimu, nėra šioms markėms būdingiausių gedimų (būdingus gedimus paprastai turi konkretūs automobilių modeliai), kurie pasitaiko dažniausiai, tad galima teigti, kad šios auto yra vienodai geros. Vis dėlto, jei pasirenkamos ne naujos transporto priemonės, ir vienos, ir kitos markės automobilių remontas yra ganėtinai brangus. Žinoma, remonto kaina priklauso ir nuo konkrečių pasirinktų modelių – naujausių modelių detalės gali būti labai brangios, o senesnių modelių detales kartais rasti gana sunku. Originalių BMW ir Audi automobilių detalių kainos paprastai yra gana panašios.

Svarbiausia – įvertinti savo poreikius

Renkantis tinkamiausią automobilio modelį, svarbiausia įvertinti savo poreikius. Tikėtina, kad galėsite atrasti tinkamiausius ir Audi, ir BMW automobilių modelius, tad renkantis tinkamiausią transporto priemonę įvertinkite tai, kokie būdingiausi konkretaus automobilio modelio gedimai, kiek maždaug kilometrų planuojate nuvažiuoti per metus, koks yra jūsų vairavimo stažas, ir t.t. Pastaruosius kelerius metus Lietuvoje užfiksuota, kad audi automobiliai yra beveik du kartus populiaresni nei BMW, tad tikėtina, kad šių automobilių pasirinkimas bus didesnis.

Vienareikšmiškai atsakyti, kuri šių automobilių markių yra geresnė, tikrai negalėtume, nes viskas priklausys nuo konkrečių vairuotojų poreikių. Jei jums svarbus įvaizdis, ir nenorite, kad aplinkiniai susidarytų išankstinę neigiamą nuomonę, rinkitės Audi automobilį – ši markė Lietuvoje vertinama palankiau, todėl šios markės automobiliai tikrai tiks besirūpinantiems savo įvaizdžiu. Vis dėlto, tai – tik stereotipai, ir automobilio markė nebūtinai ką nors pasako apie vairuotoją. Pasidomėkite, kokie siūlomi šių abiejų gamintojų automobilių modeliai – įvertinkite didžiausius jų privalumus bei trūkumus, ir tai padės atrasti tinkamiausią automobilį.

http://www.compensa.lv/privatpersonam/octa/