Pirkiniai/Paslaugos

Skelbimų ir dalinimosi ekonomikos populiarėjimo metas

Nuo mažens mes visi esame apsupti daiktų. Iš pradžių nesusimastome, kaip jie atsiranda mūsų gyvenime ir tiesiog jais naudojamės. Būdami visiškai maži, mes tiesiog esame aprengiami, pamaitinami iš buteliuko, užmigdomi lovytėje. Paaugę, patys pradedame naudotis daiktais, visų pirma žaislais, tačiau kartais ir kuo nors sudėtingesniu. Pradėję eiti į mokyklą, o gal net truputį ankščiau, pradedame suprasti iš kur tie daiktai atsiranda. Tuo metu juos iš parduotuvės nuperka mūsų tėvai. Tačiau ilgainiui įgauname žinių apie rinką ir ekonomiką, tuomet sužinome, kad yra begalė būdų reikalingiems daiktams, prekėms ar net paslaugoms įsigyti.

SkelbimaiGalima nueiti į prekybos centrą ir jame įsigyti norimą daiktą ar paslaugą. Tačiau prekybos centrai turi vieną trūkumą, jei jūs pavyzdžiui norite pirkti televizorių, tačiau norėtumėte parduoti savo seną televizorių, tuomet jums geriau naudotis skelbimų tinklapiais, o ne prekybos centru. Taip yra todėl, kad skelbimų tinklalapyje jūs galėsite parduoti savo seną televizorių ir atrasti iš ko nusipirkti naują, o prekybos centras jums pasiūlys tik naujo televizoriaus įsigijimo galimybę.

Tokia pati situacija yra ir su paslaugomis. Jei jūsų butui yra reikalingas remontas, jūs galite kreiptis į  remonto darbais užsiimančią įmonę ir ji už tam tikrą mokestį suremontuos jūsų būtą. Tačiau, ieškodami remonto darbus atliksiančio žmogaus ar žmonių grupės internetiniuose skelbimuose, jūs ne vien galite sutaupyti pinigų, jūs taip pat galite jiems pasiūlyti savo paslaugas, patalpinę savo skelbimą. Tokiu būdu, jūs ne tik užsidirbate pinigų, tačiau ir leidžiate visuomenei savo geriausiai įgūdžiais pasinaudoti tiesiogiai, o ne samdant jus per įmonę. Būtent dėl be tarpiško bendravimo ir abipusės naudos skelbimai yra ypač naudingi visoms visuomenėms.

Taip pat reikėtų pastebėti, kad rinkos ekonomika po truputį keičiasi. Palengva yra pereinama prie dalinimosi ekonomikos, kurios pagrindinė idėja – daiktai turi būti naudojami nuolatos. Jei jūs turite antrą automobilį, kuris yra retai naudojamas, tiesiog išnuomokite jį. Tokiai ekonomikai populiarėjant, skelbimų tinklalapiai įgaus vis didesnę ir didesnę reikšmę visuomenėje ir jos gyvenime.