Pirkiniai/Paslaugos

Dovanos naujoms mamytėms

Jūsų artimoje aplinkoje atsirado naujagimis? Norite išrinkti dovanėlę naujajai mamytei ir kūdikėliui? Tuomet turite begalę įvairių pasirinkimų. Tam, kad pasirinkimo procesas būtų lengvesnis, pateiksime jums kelias puikias idėjas.

Suknelės maitinančioms mamoms

Suknelės maitinančiomsKiekviena krūtimi savo vaikelį maitinanti mama turėtų pasirūpinti kuo didesniu komfortu. Vaikelio maitinimas nėra lengva užduotis, todėl suknelės maitinančioms (ypač šiltuoju metų laiku) yra puikus pasirinkimas. Pasidomėkite, koks suknelės dydis būtų geriausias ir peržiūrėkite specializuotas internetines šiais drabužiais prekiaujančias parduotuves.

Grožio priežiūros priemonės ir vitaminai

Nereikia manyti, kad mamytės visą savo dėmesį turėtų sutelkti tik į vaikelį – jokiu būdu nereikėtų pamiršti ir savęs. Jei mama nebus patenkinta savo išvaizda ir ims dėl jos kompleksuoti, vaikelis labai greitai pajus neigiamas emocijas ir mamos nepasitikėjimą savimi. Todėl galite padovanoti įvairių grožio priežiūros priemonių, kurios padėtų atstatyti tinkamą odos būklę ir prisotintų ją reikiamomis medžiagomis. Be abejo, nereikėtų pamiršti ir vitaminų – maitinančioms mamoms kasdien reikia gauti pakankamai vitaminų ir mineralų, priešingu atveju pienas, kuriuo maitinamas kūdikis, nebus pilnavertis. Be to, labai svarbu atsistatyti po gimdymo, kurio metu labai nusilpsta mamos organizmas.

Minkšti žaisliukai kūdikiams

Kiekvienas kūdikis ir vaikas mėgsta žaisliukus. Žinoma, jie yra skirstomi atsižvelgiant į amžių. Kadangi pradžioje kūdikiai mato ne visas spalvas, galite padovanoti minkštus žaisliukus, kurie būtų dryžuoti, pvz., juodos ir baltos spalvos. Vaikeliui augant keičiasi jo regėjimas, be to suaktyvėja jo motorika, todėl ją būtina lavinti – galite pasirinkti didesnius įvairių spalvų žaisliukus, kuriuos vaikelis galėtų suimti ir tokiu būdu treniruotų savo rankutes bei susipažintų su skirtingomis formomis.

Muzika

Nors kai kurie tėveliai pamiršta, tačiau muzika yra labai svarbi kiekvienam vaikui. Ji padeda ne tik nusiraminti ar praskaidrinti nuotaiką, tačiau taip pat gerina ir klausą, todėl galite pasidomėti, kokios rūšies muzika yra tinkamiausia mažiems vaikams, o tuomet pasirinkti patį tinkamiausią variantą.

Jei vis dėlto visą tai jau turi jūsų pažįstama nauja mamytė ir jūs nesugalvojate, ką galėtumėte padovanoti – paprasčiausiai pasiteiraukite, ko jai labiausiai prireiktų.