Kita,  Mada/Stilius,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized

Drabužiai vaikams turi būti perkami iš patikimų vietų

drabuziai vaikamsJeigu vaikiškų rūbelių pirkimas jums kelia galvos skausmą dėl didelių kainų, tai turėtumėte žinoti, kad sutaupyti galima įvairiais būdais. Drabužiai vaikams mažiausiomis kainomis parduodami ne tradicinėse parduotuvėse – jau seniai internetinės parduotuvės siūlo gerokai patrauklesnes kainas. Internete vaikiškų rūbelių asortimentas yra žymiai didesnis, nes vis dėlto – per trumą laiką aplankyti kelias ar net keliolika el. parduotuvių yra daug paprasčiau. Jeigu jūs ieškote būdų sutaupyti vaikiškų rūbelių pirkimo metu, tai tiesiog jau nebevarkite tuose prekybos centuose ar paprastose fizinėse rūbų parduotuvėse – viską rinkitės internetu.

Galvojantiems kur pirmiausia reikėtų ieškoti pigių ir kokybiškų vaikiškų rūbelių, derėtų atidžiai vertinti ne tik el. parduotuvių, bet ir privačių pardavėjų pasiūlymus. Tai reiškia, kad jeigu jau susigundėte kažką nusipirkti iš skelbimų portaluose besireklamuojančio asmens, tai jokiu būdu neveskite pinigų apie jį nei kiek nepasidomėję. Trumpai tariant, jeigu nusižiūrėjote kažkokius vaikiškus rūbelius ir ketinate pirkti, tai jokio pavedimo nedarykite tol, kol jums nebus pateikta išankstinė sąskaita apmokėjimui. Gavus sąskaitą, jūs matysite kas ją išrašė – įmonė ar privatus asmuo. Jeigu tai bus fizinis asmuo, tada jo vardą bei pavardę veskite internetinėje paieškos sistemoje, o jeigu tai įmonė, tai veskite įmonės pavadinimą.

Toks duomenų tikrinimas jums padės išvengti apgavysčių, nes paieškos sistemų rezultatai grąžins įvairią informaciją, kurioje bus nurodyta asmens pavardė bei vardas arba įmonės pavadinimas. Tarp tų rezultatų galbūt rasite ir nusiskundimus, tad tokiu atveju tikrai nereikėtų pirkti iš tokių pardavėjų. Kas liečia rūbelių pirkimą iš el. parduotuvių, tai ten dažniausiai pirkti būna gerokai saugiau.

Internetinės parduotuvės įprastai veikia legaliai. Skelbimų portaluose prekiaujantys privatūs asmenys dažnai prekyba užsiima neteisėtai, todėl jie klientams nepateikia išankstinių sąskaitų. Jeigu nepateikia, tai jokiu būdu iš tokio asmens ir nepirkite, o geriausia būtų apie tokius nelegalius prekybininkus pranešti mokesčių inspekcijai.

Vaikiškus rūbelius perkantys tėvai turėtų dairytis tik į žinomas ir geresnę reputaciją turinčias el. parduotuves, nes ten siūlomi kokybiški rūbeliai už prieinamą kainą.