Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Medicina/Sveikata,  Pirkiniai/Paslaugos,  Žiniasklaida/Leidyba

Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesElektroninių cigarečių pirkimo mąstai nuolatos didėja būtent dėl jų suteikiamos naudos – sveikatos gerinimo ir pinigų taupymo atžvilgiu tai yra bene geriausias pasirinkimas užkietėjusiems rūkaliams. Parduotuvė „Cigman“ gali patvirtinti, jog šiais produktais yra susidomima vis dažniau – net nebandę jų parūkyti, rūkaliai iš karto perka kokybiškiausius gaminius. Šiuo metu yra sukurtos visos galimybės šiuos produktus išbandyti neišleidžiant daug pinigų – vienkartinės elektroninės cigaretės leidžia apsispręsti ar verta investuoti didesnę sumą į kokybišką ir daugkartinio naudojimo produktą. Šios cigaretės yra naudingos ir net neverta skaityti publicistinių straipsnių apie jų žalą – tabako gaminiai vis tiek visada buvo ir bus labiau kenkiantys sveikatai.

Vienas iš privalumų yra tas, kad tabako gaminiai smarkiai kenkia aplinkiniams. Ką jau kalbėti apie rūkymą namie? Žinoma, jūs išeinate kažkur į lauką, tačiau tai nekeičia fakto, kad nikotino dūmai yra jaučiami grįžus į patalpą. Jeigu jūs esate užkietėjęs rūkalius, kuris turi šeimą, vaikų, tai ar pagalvojote kokią žalą darote būtent jiems? Elektroninės cigaretės veikia visai kitaip – jos neleidžia įsigerti kvapui nei burnoje, nei drabužiuose, todėl grįžtant, kad ir iš lauko,  nebūna jokios smarvės. Tas pats galioja ir rūkant patalpoje – dūmai lieka balkone ir jie vis tiek prasiskverbia į kambarius, tačiau el. cigarečių išskiriami vandens garai nedelsiant išnyksta. Tai yra viena iš priežasčių kodėl turėtumėte rinktis būtent šią naujovę.

Taip pat pastebima, kad rūkaliai ieško būdų išvengti dantų, bei pirštų geltonavimo, tačiau esmė yra tame, kad tokios pasekmės rūkant įprastus tabako gaminius neišvengsite. Nikotinas, dervos ir kitos žalingos medžiagos vis tiek nusės tiek ant dantų, tiek ant pirštų, todėl vėl gi – siūlytume pasidomėti elektroninėmis cigaretėmis. Su jomis tokia bėda pašalinama labai lengvai. Supraskite – el. cigaretės neišskiria dūmų, viskas vyksta vandens garinimo principu – po įtraukimo garai išblėsta ir nenusėda ten kur nereikia. Rūkant elektronines cigaretes, nesibaiminate dėl šios geltonavimo problemos, nes jos paprasčiausiai nebūna. Tai yra patvirtinta ekspertų ir apskritai kalbant, kiekvienas žmogus gali pasakyti, kad rūkyti elektronines cigaretes yra kur kas naudingiau nei įprastus tabako gaminius.