Kultūra/Menas

Eurovizija tiesiogiai – dabar ir internetu

choru-eurovizija-63797008Jeigu seniai svajojote parsisiųsti visas mėgstamiausias dainas, kurias girdėjote Eurovizijos dainų konkurse, tuomet dabar turite puikią progą tai padaryti, kadangi internete atsirado ne vienas portalas, kuriame galite per trumpą laiką surasti visus savo norimus Eurovizijos atlikėjus ir dainas. Tai reiškia, kad norint gauti parsisiuntimui norimą dainą, jums tereikia panaršyti katalogą arba tinklapyje atlikti vidinę paiešką, ir jau iš karto galėsite atsisiųsti mp3 pakankamai gera 320 kbps kokybe. Be abejo, daugelis eurovizijos dainos portalų jums taip pat gali pasiūlyti atsisiųsti vaizdo įrašus – tai yra puiki proga mėgstamą pasirodymą perkelti į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį – taip galėsite bet kuriuo metu stebėti savo mėgstamiausius Eurovizijos atlikėjus ir pademonstruoti savo skonį draugams.

Negana to, kad visos Eurovizijos dainos dabar gali būti parsisiųstos tiesiog internetu, jūs turite ir dar vieną labai didelį privalumą – galite net gi stebėti Eurovizijos transliaciją gyvai internetu. Vadinasi, nuo šiol jums net nereikia televizoriaus, kad galėtumėte stebėti šį šou pačia aukščiausia kokybe. Ypač tai yra gerai tiems žmonėms, kurie gyvena užsienyje ir neturi galimybės įsijungti LTV arba jiems reikia šį kanalą pirkti atskirai. Be abejo, eurovizija yra transliuojama ir per įvairius kitus kanalus, tačiau juk taip norisi išgirsti šį šou su lietuviškais komentarais. Ką gi, jeigu anksčiau manėte, kad tai yra visiškai neįmanoma, tuomet dabar galime jus pradžiuginti – eurovizijos klausyti ir stebėti galėsite bet kada ir bet kur – tai reiškia, kad galėsite stebėti tiesioginę transliaciją, tačiau jeigu ją praleidote, taip pat neverta dėl to sielotis, nes internetu galėsite iš naujo peržiūrėti šią transliaciją – jos pakartojimą bet kada, kada tik užsimanysite.

Be jokios abejonės, tam gali reikti neblogo interneto ryšio, kadangi per internetą eurovizija yra transliuojama aukščiausia kokybe. Galite pastebėti, kad per internetą transliacija atrodo net gi geriau, nei per skaitmeninę televiziją, tad tai dar vienas stiprus argumentas, kodėl verta žiūrėti euroviziją internetu.