Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Greitieji kreditai internetu jau nebėra suteikiami bet kam

greitieji kreditai internetuSavo bėdas skolinimusi sprendžiantys asmenys dabar kaip reikiant yra sunerimę – griežtėjančios mokumo vertinimo nuostatos jau nebeleidžia gauti paskolų tiems, kurie neturi pakankamai pajamų. Greitieji kreditai internetu yra suteikiami jau ne bet kam, o tik atsakingiems asmenims, kuriems tas atsakingumas yra įvertinamas gana atidžiai. Dabar visi kredito teikėjai privalo tikrinti visą informaciją, kuri gali daryti įtaką skolininko mokumui. Tai reiškia, kad paskolų teikėjai dabar kruopščiai analizuoja visą informaciją, kurią pateikia asmenys kredito paraiškos pateikimo metu.

Kiekvienam klientui nuo šiol reikia nurodyti kokias jis pajamas gauna. Čia nėra vienintelė problema, nes būtent jiems tenka nurodyti ir tų pajamų kilmę. Turite žinoti, kad pateikiant paraišką, dabar turėsite nurodyti ne tik mėnesio pajamų sumą, bet privalėsite nurodyti iš kur tas pajamas gaunate. Matote, ne visos pajamų rūšys yra tinkamos kreditoriams – jie ir pagal vidines taisykles nustato kam skolins pinigus, o kam duos neigiamą atsakymą. Skeptiškiau vertinamos pajamos yra būtent tos, kurios gaunamos iš individualios veiklos, bedarbio pašalpos, socialinių išmokų ir t.t. Tai yra pajamos, kurios neturi reguliaraus termino t.y. tokie asmenys negali garantuoti, kad jie nuolatos gaus vienodą sumą. Pavyzdžiui, individualią veiklą vykdantys asmenys, priklausomai nuo jų veiklos pobūdžio, negali žinoti ar kiekvieną mėnesį gaus vienodą kiekį užsakymų ar parduos tą patį kiekių kažkokių prekių. Bedarbiams pašalpos yra mokamos ne amžinai, todėl šios pajamos taip pat atkrenta. Socialinės išmokos taip pat nėra mokamos visą laiką – jos gali kisti dėl įvairių faktorių.

Nepaisant pajamų informacijos, kreditoriams bus būtina žinoti kokias išlaidas asmuo patiria kiekvieną mėnesį. Taip, jeigu nurodėte pajamas, teks nurodyti ir išlaidas. Tiesa, kai kurios išlaidos ir taip bus matomos kredito istorijoje, todėl čia svarbu pabrėžti, kad jokiam asmeniui nėra rekomenduojama apgaudinėti paskolų teikėjų nurodant mažesnę išlaidų sumą nei yra iš tiesų – viskas bus išsiaiškinta. Greitos paskolos internetu yra suteikiamos tiems, kurių pajamų suma yra pakankama, o taip pat ta suma negali viršyti 40 procentų pajamų sumos, kuri skiriama kredito įmokoms padengti.