Verslas/Ekonomika

Greitieji kreditai visą parą. Kodėl ribojamas išdavimo laikas?

greitieji kreditai visa paraNet jeigu greitieji kreditai visą parą neišduodami, tai dar nereiškia, kad negali sulaukti puikių skolinimosi sąlygų. Šiuo metu skolinimosi laikotarpiai yra žymiai ilgesni. Galima imti paskola metams ar net penkiems, o geriausia tai, kad siūlomi ir nemokamų paskolų variantai. Galvojantiems kur kreiptis dėl geriausio pasiūlymo, tiesiog reikia atsiversti Lietuvos banko skelbiamą vartojimo kredito teikėjų sąrašą. Tada liks tik pasižiūrėti kokias palūkanas taiko kiekvienas jų. Žinoma, labiausiai dėmesį atkreipti reikia į tai ar palūkanos neviršija leistinų ribų. Vis dar pasitaiko tokių kreditorių, kurie bando apeiti įstatymus ir nustato didesnes palūkanas nei leidžiama.

Tiems, kad netikėtai ištiko bėda, ir norintiems tas bėdas išspręsti skolinantis, būtina suprasti, kad greitieji kreditai visą parą negali būti išduodami. Tai ribojama įstatymų. Yra laikas, nuo kurio nei viena vartojimo kreditus teikianti bendrovė negali išduoti paskolos t.y. negali pervesti paskolos sumos. Net nesvarbu ar teikia paraišką po 22h – ji galės būti išnagrinėta nakties metu, tačiau pinigus gausite sulaukę ne mažiau nei 7h. Kaip bebūtų, prieš teikiant paraišką, naudinga būtų apžvelgti savo padėtį, nes nuo jos ir priklausys ar kreditorius norės jums išduoti paskolą.

Vienas svarbiausių reikalavimų, kuris yra pabrėžiamas net ir teisės aktuose – tvarių pajamų šaltinis. Tie asmenys, kurie negauna pajamų, negauna ir jokių vartojimo kreditų. Aišku, pajamų dydis irgi daug ką lemia – kuo pajamos mažesnės, tuo sudėtingiau gauti paskolą. Tačiau, nekalbant apie pajamas, yra ir kitų reikalavimų, kurie keliami įstatymuose arba kreditorių vidinėse taisyklėse.

Dauguma kreditorių patys nurodo, kad greitieji kreditai visą parą neišduodami. Tačiau jie dar nurodo ir kokiems asmenims jie neteikia paskolų. Vienas dažniausiai pasitaikančių reikalavimų – švari finansinė reputacija. Asmenys, kurie turi labai daug registruotų įsiskolinimų, gali pamiršti paskolas artimiausiems keliems metams. Tokia informacija dingsta tik grąžinus skolas iki galo ir praėjus dešimtmečiui po to. Tad, jeigu anksčiau negalėjote laiku vykdyti įsipareigojimų, tai ko gero bus didžiausia kliūtis skolinantis ne tik internetu.

Norint gauti paskolą, tiesiog reikia suprasti, kad greitieji kreditai visą parą neišduodami ir jie neišduodami neatsakingiems asmenims.