Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Greitųjų kreditų rinka Lietuvoje

paskolosGeriausias skolinimosi sąlygas siūlo bankai bei kredito unijos, tačiau laikui bėgant, nemaža dalis greitųjų kreditų bendrovių taip pat pereina prie palankesnių sąlygų – tai jas daryti priverčia besikeičiantys įstatymai. Šiuo metu vartojimo reikmėms vartotojai gali skolintis ir ilgam, ir trumpam laikotarpiui. Greitųjų kreditų nedrovės jau senai nebeteikia vien tik trumpalaikių paskolų, kai kurios suteikia galimybę gauti paskolą ir keliems metams. Tai yra naudinga būtent vartotojams, nes ir palūkanos tampa mažesnės, o ir skolą grąžinti yra daug lengviau nei grąžinant viską per mėnesį. Šiuo metu greitųjų kreditų pasiūlymai yra įvairūs, tačiau ne visur tie pasiūlymai yra patikimi. Alfacredit.lt pabrėžia, kad net ir sukčių galima atrasti šioje rinkoje.

Kas liečia aferistus, dažniausiai jie lankosi skelbimų portaluose, nes ne paslaptis, kad ir čia nemažai žmonių ieško finansavimo. Skelbimų portaluose neretai galima aptikti ir tik reklamas – maža dalis skelbimų ten talpinami patikimų kreditorių. Pirmiausia, reklaminiai skelbimai yra tie, kuriuose yra nurodomos tik interneto svetainės. Nuėję į vieną iš tokių interneto svetainių, jūs ten nematysite kreditoriaus informacijos, nes toje svetainėje niekas paskolų neteikia. Esmė tame, kad tokios svetainės dažniausiai yra naudojamos siekiant tarpininkauti paskolų suteikimui. Tai reiškia, kad tose svetainėse dažniausiai rasite įvairiausius pasiūlymus iš kitų kredito bendrovių. Per tą svetainę nuėję į tikrą kredito bendrovę, ir paėmę paskolą, jūs uždirbsite minėtos svetainės savininkui pinigų – jis atvedė kredito bendrovei potencialų klientą, už ką jis gauna komisinius. Tokių svetainių tikrai rasite ne vieną.

Skelbimų portaluose dažnai galite matyti ir netikrus pasiūlymus. Juose yra pabrėžiama, kad suteikiamos paskolos bedarbiams arba tokiems asmenims, kurie turi prastą kredito istoriją arba visai neturi pajamų. Tokiems asmenims iš tikrųjų jokia paskola internetu ar banke negali būti suteikta – tai būdas atkreipti dėmesį. Esmė tame, kad tokie aferistai prašo kažkokių mokesčių už mokumo vertinimą ar kredito istorijos peržiūrėjimą, o kartais net sugalvoja mistiškus pirmos įmokos mokesčius. Jokiu būdu nesusigundykite tokiais pasiūlymais, nes tai yra paprasčiausia apgaulė, dėl kurios patirsite nuostolius.