Kompiuteriai/Internetas

Ką reikia žinoti apie PC žaidimus?

Kompiuterių industrija gali pasiūlyti įvairiausių žaidimų. Tačiau visi žaidimai turi savo privalumus be i trūkumus. Šį kartą pasidomėsime PC žaidimais.

Pradėkime nuo to, kad PC žaidimas yra kompiuteris žaidimas, kuris gali būti žaidžiamas naudojant kompiuterį. Jei kalbėtume konkrečiau, tai toks kompiuterinis žaidimas, kuri gali būti žaidžiamas asmeniniu kompiuteriu. Reikia pabrėžti ir tai, jog kompiuteriniu žaidimu yra vadinamas video žaidimas.  Tačiau tarp kompiuterinių žaidimų ir video žaidimų yra vienas skirtumas – video žaidimai gali būti žaidžiami tik tokiais kompiuteriais, kurie yra skirti žaisti žaidimams (paprastai šie kompiuteriai dar yra vadinami žaidimų konsolėmis).

Kalbant apie kompiuterinius žaidimus, reikia pabrėžti, jog kompiuteriniai žaidimai yra skirstomi į keturis žanrus: veiksmo, nuotykių, simuliatorinius, strateginius. Aptarsime plačiau kiekvieną žanrą.

PC ŽaidimaiVeiksmo žaidimuose žaidėjas turi gebėti panaudoti valdymo priemones bei turėti puikią reakciją. Reikia pabrėžti, jog šiam žanrui priklauso ir žaidimai, susiję su viena ar kita sporto šaka (futbolu, boksu, krepšiniu ir pan.). Taigi, jei dievinate vieną ar kitą sporto šaką, žaiskite veiksmo žaidimus – tai padės jums tobulinti įgūdžius.

Nuotykių žaidimas yra būdinga iš anksto sukurta istorija, siužetas. Nuotykių žaidimai ypač puikiai tinka lengvam, atpalaiduojančiam laiko praleidimui. Nuotykių žaidimai parastai pritraukia vaikų dėmesį.

Simuliatoriniuose žaidimuose svarbiausia yra tikrovė, realybė, taigi šio žanro žaidimuose yra vaizduojami realūs gyvenimo epizodai.

Strateginiai žaidimai puikia tinka tiek vaikams, tiek paaugliams, tiek suaugusiems žmonėms. Strateginiai žaidimai labiausiai išvisų kitų žaidimų lavina mąstymą bei strateginius įgūdžius. Tai ypač naudinga tiek jaunuoliui, dar lankančiam mokyklą, tiek suaugusiem žmogui, jau turinčiam savo verslą.

PC žaidimai internetu taip pat gali būti įsigyjami, jų galima rasti ir įprastose parduotuvėse.