Laisvalaikis/Pomėgiai

Kaip dažnai naudojate prezervatyvus?

Suprantama, kad tikrai ne visi vyrai mėgsta naudoti prezervatyvus. Tą patį sako ir kai kurios moterys. Turbūt ne kartą girdėjote palyginimą, kad mylėtis naudojant prezervatyvus, yra tas pats kaip čiulpti čiulpinuką su popierėliu. Tačiau ar tai tikrai yra tiesa? Tiesą sakant toks palyginimas nėra visiškai teisingas. Taip būtų galima teigti tik vienu atveju – jei prezervatyvų asortimentas būtų labai ribotas, pvz., kaip prieš trisdešimt ar daugiau metų. Šiuolaikinė kontraceptinių priemonių rinka yra radikaliai pasikeitusi, todėl vartotojai turi didžiulę laisvę rinktis tai, kas geriausiai atitinka jų poreikius.

Prezervatyvu rinkiniaiBe abejo, galbūt jūs turite nuolatinę partnerę ir žinote, kad ji reguliariai naudoja kontraceptines tabletes, tačiau ar tai tikrai yra tinkamas pasirinkimas moteriai? Ar nuolatinis kontraceptinių tablečių naudojimas neturi jokių šalutinių poveikių moters sveikatai? Akivaizdu, kad nemaža dalis moterų po kurio laiko ima jausti tam tikrus savo organizmo pakitimus, pvz., sutrikusią hormonų pusiausvyrą, pradingstančias mėnesines, netgi odos pakitimus. Žinoma, tai tikrai nėra baigtinis šalutinių poveikių sąrašas. Todėl jei jums rūpi jūsų antrosios pusės sveikata ir gerovė, nepraleiskite progos nuo kontraceptinių priemonių padaryti pertraukas, kurių metu naudotumėte prezervatyvus. Nesijaudinkite, jei pasirinksite tinkamą prezervatyvų rūšį, lytiniai santykiai gali būti netgi dar malonesni ir jautresni nei kada nors iki šiol.

Kita vertus, galite sakyti, kad prezervatyvai ir kontraceptinės tabletės anaiptol nėra vieninteliai galimi pasirinkimai. Ir, žinoma, jūs būsite teisūs, tačiau jei kalbame ne tik apie nepageidaujamo nėštumo išvengimą, bet ir apie apsisaugojimą nuo lytiniu keliu plintančių ligų – prezervatyvai daugeliu atvejų pateikia patį geriausią atsakymą.

Žinoma, kiekviena kontraceptinė priemonė pasižymi tam tikrais svarbiais naudojimo niuansais. Ne išimtis yra ir prezervatyvai. Tačiau jei atsižvelgiama į visus keliamus reikalavimus ir nustatytas instrukcijas, jūsų naudojami prezervatyvai gali suteikti didžiulę apsaugą.

Norintiems patirti malonesnius pojūčius ir paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, visuomet rekomenduojami prezervatyvu rinkiniai, kurie vartotojams padeda išbandyti ne vieną prezervatyvų rūšį, pasižyminčią skirtinga forma, tekstūra, skoniu ir kvapu, nepamirštant ir medžiagų, iš kurių gaminami prezervatyvai (pvz., latekso arba poliuretano).

Suprantama, kad išbandžius vos vieną prezervatyvų rūšį ne visuomet pasiseka pasirinkti tinkamiausią, tačiau jau minėti prezervatyvų rinkiniai šią problemą gali akimirksniu išspręsti. Kiekvieno lytinio akto metu galite bandyti vis kitokį prezervatyvą. Galiausiai rasite patį tinkamiausią, kuris atitiks ne tik jūsų, bet ir jūsų partnerės keliamus reikalavimus.

Taigi, pasirinkus tinkamiausius prezervatyvus, savo lytinį gyvenimą praturtinsite, nuspalvindami įvairesnėmis spalvomis, patirdami naujų malonių pojūčių ir jausdamiesi visiškai saugūs. Belieka niekada nepamiršti prezervatyvus naudoti labai atsargiai, atsakingai ir atsižvelgiant į visas taisykles. Tokiu atveju labai greitai pakeisite savo nuomonę teigiama linkme ir prezervatyvus imsite vertinti visiškai kitaip.