Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Kartoninės dėžės padės apsaugoti prekes

kartonines dezesPakavimo priemonių pardavėjai Lietuvoje kuriasi vienas po kito, o jų prekybos apimtis didėja aiškiai dėl to, kad internetinė prekyba tampa populiaresnė nei tradicinė. Dabar net ir maisto produktus galima užsisakyti internetu, tad ateityje ko gero prekybos apimtys dar labiau išaugs. Kalbant apie ne maisto produktus, tai čia daug dėmesio sulaukiama rūbų, aksesuarų, namų apyvokos prekių parduotuvėse – jos siūlo ir mažesnes kainas ir daug didesnį pasirinkimą nei prekybos centrai. Pakavimo medžiagų pardavėjai pastebi, kad dažniausiai į juos kreipiasi el. parduotuvių savininkai, kurie klausia kaip būtų galima išvengti nuostolių prekių grąžinimo arba nepriėmimo atveju, o atsakymas yra paprastas – reikia iškart naudoti kokybiškas pakavimo medžiagas bei priemones.

Pirkėjai siuntas grąžina arba jų nepriima todėl, jog pakuotės būna pažeistos. Jos pažeidžiamos todėl, kad pardavėjai netinkamai pasirūpina jų saugumu – jie naudoja pigias ir nepatvarias medžiagas, kurios yra nesunkiai pažeidžiamos. Štai, geriausia būtų naudoti specialias medžiagas, kurios skirtos siuntų ruošimui. Nekalbame apie didelius popierinius vokus, kuriuos naudoja pardavėjai visų prekių pakavimui. Kiekviena prekė turi būti įpakuojama į jai skirtą medžiagas – dėžę, maišą, voką ir t.t. Kartoninės dėžės yra bene  geriausias pasirinkimas, bet nereikia pamiršti, kad ir jas būtina rinktis atsižvelgiantį visus niuansus.

Jeigu jūsų parduodamų prekių svoris yra didelis, tai tikėtina, kad jis darys didžiulę įtaką pažeidžiamumui. Tai reiškia, kad sunkios prekės nesunkiai pažeis pakuotes – dėžes. Tad, rinkdamiesi kartonines dėžes, būtinai atsižvelkite į jų tvirtumą bei storį. Matote, kartoninių dėžių pasirinkimas yra didelis ir čia kalba eina ne tik apie dydžius. Yra specialių dėžių, kurios ir skirtos didelio svorio siuntoms pakuoti, todėl jos kuo puikiausiai apsaugos prekę nuo pažeidimų, o ir pati dėžė gabenimo metu nebus pažeista.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad dauguma prekeivių nenaudoja apsauginių priemonių – tai didžiulė klaida. Apsauginės priemonės padeda prekes apsaugoti maksimaliai, todėl jas naudojant, sumažėja tikimybė, kad pirkėjas prekę grąžins – jis ją pasiliks net jeigu ir bus kažkokie nežymus pakuotės paviršiaus pažeidimai.