Pirkiniai/Paslaugos

Kodėl „iPhone 6S Plus“ turėtų tapti jūsų kasdienybės dalimi

Vos tik pasirodo naujas „Apple“ kompanijos išmanusis telefonas, visi „iPhone“ gerbėjai suskumba domėtis, kokiomis naujomis funkcijomis pastarasis pasižymi. Naujausias šios technologijų milžinės kūrinys yra „Apple iPhone 6S+“. Didžioji dalis nepriklausomų ekspertų pripažino, kad tai vienas geriausių išmaniųjų telefonų modelių, todėl skyrė itin aukštus įvertinimus.

Apie šį modelį galima pasakyti ne vieną teigiamą žodį. Kadangi dabartiniai išmaniųjų telefonų vartotojai labai dažnai vienu metu bando atlikti daugybę skirtingų užduočių, ypač svarbu, kad turimas modelis pasižymėtų pakankamu greičiu. Šiuo atveju, „iPhone 6S Plus“ išmaniajame telefone buvo gerokai padidintas veikimo greitis, užtikrinantis sklandesnį naudojimąsi.

iPhone 6S Plus

Svarbu ir tai, kad šiame modelyje yra patobulinta kameros kokybė, o baterijos laikas yra kur kas ilgesnis. Didesnė ekrano rezoliucija ir fiksuojamų vaizdų stabilizavimo galimybė padeda sukurti aukštesnės kokybės nuotraukas ir vaizdo medžiagą. Ir nors kai kurie ekspertai sutinka, kad „iPhone 6S Plus“ yra šiek tiek per didelis, akivaizdu, jog „Apple“ gerbėjams šio išmaniojo telefono dydis netrukdo – pastarasis sulaukė labai daug liaupsių.

Jo ekrano įstrižainė dabar yra 5,5 coliai. Tai akivaizdus pokytis, lyginant su 4,7 coliais „iPhone 6S“ modelyje. Kad ir ką besakytų kritikai, dabartinės funkcijos ir naujovės įtakoja vis didesnių išmaniųjų telefonų ekrano įstrižainių būtinybę – tampa paprasčiau fotografuoti, filmuoti, naudotis įvairiomis programėlėmis, žiūrėti vaizdo klipus ir atlikti dar daugybę kitų veiksmų.

Kaip jau turbūt esate girdėję, „3D Touch“ yra naujovė, kuri radikaliai keičia naudojimąsi išmaniuoju telefonu – sukuriamas visiškai naujas būdas naudotis liečiamuoju ekranu. O „iPhone 6S Plus“ yra paspaudimams jautrus „3D Touch“ ekranas, kuris leidžia atlikti kur kas daugiau veiksmų, kai yra spaudžiamas pirštu. Tai palengvina vartotojo sąsają ir užtikrina paprastesnį užduočių atlikimą. Kadangi tai yra ganėtinai nauja funkcija, neabejotinai netolimoje ateityje išvysime dar daugiau atnaujinimų.

Nors šis modelis yra brangesnis už ankstesnius (ir tai yra visiškai suprantama), tačiau jame esančios galimybės yra to vertos. Jei vertinate sklandų darbą, aukštos kokybės kamerą ir novatoriškas galimybes – šis modelis turėtų tapti jūsų kasdienybės dalimi.