Kita

Pirmas kartas prie jūros

Pirmasis kartas ilgą laiką buvo dalykas, kurį norėjau tobulai suplanuoti, kad jis taptų geriausiu mano gyvenimo atsiminimu. Vis dėlto, tai, kaip įvyko mano pirmasis kartas, buvo visiška avantiūra, ir dėl to nei kiek nesigailiu, nes netgi ir įvykęs visiškai ekspromtu šis mano pirmas kartas man iki pat šiol išlieka geriausia gyvenimo patirtimi. Tai prasidėjo man ir mano tuometinei merginai vieną vakarą nusprendus, jog turėtume savo bendravimą pratęsti kiek kitokioje nei įprastinėje miesto aplinkoje.

Pirmas kartasSusiskaičiavome kiek tam galėtume skirti savo lėšų bei nusprendėme, jog diena praleista prie jūros būtų pats geriausias būdas ne tik atsipalaiduoti nuo kasdieninės rutinos, tačiau ir suartėti morališkai vienam su kitu. Atėjo lemtingasis rytas – sėdome į mano automobilį bei linksmai, kartu su daina, pradėjome kelionę link Palangos miesto. Keletas valandų automobilyje prabėgo akimirksniu – linksma muzika bei įdomūs pokalbiai leido šiai kelionės daliai neprailgti.

Nuvykę į miestą pasistatėme automobilį bei pradėjome mėgautis šio nedidelio miestelio malonumais : aplankėme keletą įdomių muziejų, apėjome įvairias miesto parduotuves, o galiausiai palepinome save ir skaniais patiekalais, apsilankę restorane. Tuomet, kai popietė jau liko už nugaros bei saulė nebebuvo tokia kaitri, batus iškeitėme į šlepetes bei lėtai nukulniavome prie jūros. Gaivinančios maudynės, šildanti saulė bei minkštas apklotas po nugara – tikra palaima, kurioje praleidome bent keletą valandų. Vis dėlto, nors jau ir ruošėmės išeiti iš pliažo, viskas tuo nepasibaigė … Vis mažėjant žmonių skaičiui mergina į sausį man sušnibždėjo savo nedidelį planą, kurio įvykdymui tereikėjo nuėjimo iki kopų. Jau po dešimties minučių buvome apsupti kopų bei įvairių joms būdingų augalų bei mėgavomės jau nebe saulės ar jūros, o vienas kito teikiamais malonumais. Vienas su kitu praleidome bent valandą bei patyrėme pirmąjį kartą ne tik vienas su kitu, tačiau ir su saule, sutikdami pirmąjį jos saulėlydį prie jūros.

Gaila, jog tolimesni mūsų santykiai su šia mergina nesusiklostė, tačiau džiugu bent tai, jog su ja įvyko pirmasis kartas, kurio niekuomet nepamiršiu.