Būstas,  Pirkiniai/Paslaugos

Kodėl reikalingi drėgmės surinktuvai?

Jei norite sveikų, gražių namų  – neišsiversite be drėgmės surinktuvo. Kuo naudingas šis prietaisas ir dėl kokių priežasčių verta jį įsigyti? Visa tai patarsime šiame straipsnelyje.

Galima sakyti, jog drėgmės surinktuvas yra visiškai priešingai oro drėkintuvui. Jei oro drėkintuvas drėkina orą, drėgmės surinktuvas surenka drėgmę iš oro.

Tam, kad namuose oras nebūtų per drėgnas galima naudoti ir kitus drėgmės pašalinimo būdus (pavyzdžiui, reguliarų patalpų vėdinimą).  Tačiau šis būdas nėra nei labai patikimas, nei labai patikimas. Drėgmės surinktuvas šioje situacijoje – pats geriausias sprendimas.

Drėgmės surinktuvas iš oro pašalins tiek drėgmės, kiek nustatysite. Žinoma, svarbu nepašalinti visos drėgmės, kadangi sausas patalpų oras taip pat gali pridaryti rūpesčių: dėl sauso patalpų oro išsausėja akys, ima lūžinėti plaukai, veido oda praranda elastingumą, papilkėja, galima susirgti kvėpavimo takų ligomis, yra sunkiau susikaupti, sumažėja darbo našumas. Kaip matyti, esant sausam orui patalpose, galima pabloginti savo sveikatą, tad labai svarbu nepersistengti. Geriausia vadovautis specialistų rekomendacijomis.

Drėgmės surinktuvasYra keletas priežasčių, dėl kurių reikėtų naudoti drėgmės surinktuvus. Visų pirma, reikia pabrėžti, jog jei patalpose nuolatos bus drėgnas oras, nuolatinė drėgmė pakenks baldų išvaizdai, sienos gali pradėto pelyti. Taigi, jei nenorite, kad jūsų namus bjaurotų pelėsis – palaikykite optimalų drėgmės kiekį patalpose. Dar viena priežastis, kodėl reikėtų naudoti drėgmės surinktuvus yra ta, jog nuolatos būnant drėgnose patalpose galiam peršalti, susirgti įvairiomis peršalimo ligomis. Tai ypač aktualu tiems žmonėms, kurių imunitetas yra silpnas. Na, ir trečioji priežastis, dėl kurios turėtumėte naudoti šį prietaisą yra ta, jog namuose, kuriuose drėgna, svečiuotis tikrai nemalonu.

Drėgmės surinkėjai internetu – jau nebe naujiena, o kasdienybė, tad jei jūsų namuose drėgmė yra dažnas svečias išprašykite ją drėgmės surinkėjo pagalba.