Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos

Lubrikantai – dalykai, kuriuos turite žinoti

Ar žinojote, jog lubrikanto naudojimas gali užkirsti kelią prezervatyvų plyšimui ir padėti jums patirti maloniausius pojūčius sekso metu? Tiesą sakant, lubrikantai daugeliu būdu gali suteikti malonumo tiek vyrui, tiek moteriai. Viskas, ką reikia padaryti, išsirinkti tinkamą priemonę. Šiame straipsnyje pasidalinsime svarbiausiais faktais ir informacija, kurią derėtų žinoti renkantis lubrikantus.

  1. LubrikantasNenaudokite produktų, kurie NĖRA lubrikantai kaip lubrikantų. Kai kurie produktai iš pažiūros gali atrodyti kaip puiki alternatyva. Vaikiškas ar masažo aliejus ne tik nepadės, bet ir pažeis iš latekso pagamintus prezervatyvus. Taip pat, pašalinių produktų vartojimas gali sukelti rimtas infekcijas, todėl turėtų būti vengtinas.
  2. Įvertinkite, ar norite naudoti vandens ar silikono pagrindu pagamintus lubrikantus. Pirmieji yra pigesni, juos lengva naudoti su prezervatyvais, nuplauti ir paprastai jie nepalieka dėmių ant patalų. Kita vertus, dėl greito įsigėrimo, jie gali sukelti nemalonų lipnumo pojūtį. Tuo tarpu silikoniniai lubrikantai yra atsparūs vandeniui, tad gali būti naudojami duše ar baseine. Taip pat, juose mažiau cheminių medžiagų ir dėl jie vertinami kaip saugesni.
  3. Įsidėmėkite, jog skirtingų skonių lubrikantai dažnai savo sudėtyje turi cukraus. Tai gali sukelti problemų jautresnio organizmo moterims ir sukelti infekciją. Taip pat, verta įsitikinti, ar sudėtyje nėra glicerino, kuris yra sudėtinė cukraus dalis, taip pat skatinantis infekcijos atsiradimą. Tam, kad išvengtumėte infekcijų, įsitikinkite, jog lubrikantai pagaminti iš natūralių medžiagų – alijošiaus, vitamino E, kurie drėkina ir patys iš savęs yra ilgai veikiantys, todėl cheminių elementų naudojimas nebėra reikalingas.
  4. Galiausiai, mokslininkai įrodė, jog lubrikantų naudojimas iš tiesų pagerina patirtį lytinių santykių metu. 2009 metais Indianos universitetas JAV atliko tyrimą, kurio metu 65% iš pustrečio tūkstančio moterų patvirtino, jog su lubrikantų pagalba jų patirtis buvo daug malonesnė. Trečdalis jų teigė, jog lubrikantus naudoja ne dėl sausumo ar nepatogumo, o būtent dėl didesnio malonumo.

Taigi, jeigu jaučiate, jog jūsų lovos žaidimai galėtų tapti dar malonesni, metas išbandyti lubrikantus. Jie bus naudingi ne tik dėl didesnio patogumo, bet ir suteiks naujų ir nepakartojamų pojūčių tiek vyrui, tiek moteriai.