Laisvalaikis/Pomėgiai,  Mada/Stilius

Megztiniai vyrams – puikus pasirinkimas darbe

vyriski megztiniaiVis dar galvojate, jog geriausias profesionalumo garantas, kalbant apie profesionalią išvaizdą – nuo galvos iki kojų prabangus kostiumas, akinančiai blizgantys batai ir sulaižyti plaukai? Metas pakeisti savo nuomonę. Šiandien laisvalaikio stilius vis labiau ir labiau veržiasi į karjeros pasaulį. Šiandien pasidalinsime, kaip megztinai vyrams gali tapti išskirtiniu jūsų sėkmės ir stiliaus ženklu.

  • Tinkamas dydis. Ko gero, paskubomis prabėgsite pro šį patarimą, tačiau trumpam sustokite. Ar tikrai juo vadovaujatės? Ar jūsų vyriški megztiniai jums puikiai tinka? Tam, kad nuoširdžiai atsakytumėte į šį klausimą, realistiškai įvertinkite dabartinį savo kūno sudėjimą. Galbūt šaltuoju metų laiku priaugote vieną-kitą kilogramą, o galbūt, priešingai, jau kuris laikas nesilankėte sporto salėje ir jūsų raumenys sunyko. Nei per mažas megztinis, nei, tuo labiau per didelis, neišspręs šių problemų. Kas gali tai padaryti? Žinoma, tinkamas dydis. Vilkėdami puikiai tinkantį drabužį atrodysite tvarkingai, profesionaliai ir jausitės puikiai.
  • Jeigu jau teigiame, kad turite atsisakyti kostiumo švarko, tai dar nereiškia, jog galite išsitraukti visus ryškiaspalvius, grandinėmis nusagstytus megztinius. Profesionalus stilius ir elementarus darbinis etiketas išlieka. Norėdami, kad jūsų megztiniai vyrams puikiai tiktų ir darbinėje aplinkoje, patariame rinktis itin kuklius, turinčius nedideles kišenes ir apykakles megztinius. Toks modelis labiausiai primins formalųjį švarką, tačiau tuo pačiu suteiks jūsų įvaizdžiui lengvumo.
  • Ko gero, įtariate, jog vyriški megztiniai darbe neturėtų būti išmarginti visomis vaivorykštės spalvomis ar iškalbingais užrašais. Tokius palikite laisvalaikiui. Tuo tarpu, ruošdamiesi į darbą, išlikite ištikimi įprastoms, tačiau laiko patikrintoms spalvoms – juodai, rudai, pilkai. Jų dėka atrodysite profesionaliausiai ir galėsite jaustis užtikrintai dėl puikaus įvaizdžio. Taip pat būtent tokių spalvų drabužiai geriausiai atrodys prie klasikinių kelnių bei odinių batų.
  • Nepersistenkite su aksesuarais. Jeigu norite atrodyti išties nepriekaištingai, rinkitės paprastą stilių. Megztinio derinį galite papildyti įdomesniu portfeliu, tačiau reikėtų vengti kaklo papuošalų, žiedų ar itin šmaikščių kaklaraiščių.

Taigi, megztiniai vyrams gali tapti puikiu formalaus kostiumo pakaitalu darbe, jeigu mokate juos tinkamai derinti. Dydis, modelis, spalva ir mažai aksesuarų – tai pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtumėte prisiminti.