Kelionės/Turizmas,  Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized

Nuo ko pradėti planuoti vestuves?

vestuvesVestuvių organizavimui daugelis porų pasitelkia didžiulius biudžetus, tačiau nereikėtų galvoti, kad visiems reikia elgtis taip pat – jeigu galvojate apie nedideles ar vidutines vestuves, tai jums tiesiog reikia tinkamai pasirinkti visas paslaugas. Dėl paslaugų pasirinkimo dažniausiai ir priklauso koks bus visas vestuvių biudžetas. Norintiems išleisti kuo mažiau pinigų, pirmiausia derėtų pradėti nuo skaičiavimo – turite tiksliai žinoti kiek žmonių dalyvaus jūsų vestuvių šventėje. Jeigu neturite laiko planavimui, tada visas užduotis paskirkite profesionaliam vestuvių organizatoriui. Vestuvių organizavimo specialistus jūs rasite internete – retas ten nesireklamuoja.

Kas liečia biudžeto taupymą vestuvių planavimo metu, tai čia svarbu atsižvelgti į visus poreikius. Jeigu jūsų vestuvėse bus daug jaunų žmonių, tai tada teks derintis prie jų, o ne prie vyresnio amžiaus. Tiksliau sakant – viskas turi būti derinama prie jūsų, nes tai jūsų vestuvės. Tuo norima pabrėžti, kad ne visuomet reikalingi vestuvių muzikantai. Jiems ir taip išleidžiama daug pinigų. Ką geriausia būtų rinktis? Dabar daugelis renkasi vestuvių DJ, kuris suderina muziką bei pagelbsti vedėjui renginio metu. Jį samdyti būtų pigiau, tuo labiau, kad jie sugeba prisitaikyti prie įvairios auditorijos.

Pradžioje minėjome, jog itin svarbu kruopščiai suskaičiuoti būsimus svečius. Kuo jų daugiau, tuo brangiau atsieis jūsų vestuvės, nes vien maitinimas kiek kainuos, o dar juk nakvynė. Kartais kai kurios poros nuomojasi tokias sodybas šventei, kurios yra per daug brangios ir per daug erdvios. Rinkitės tokią, kuri talpintų tik reikiamą skaičių svečių. Dabar daugelis renkasi nuomą ne kelioms dienoms, o pusdieniui ar valandoms. Lietuvoje įprasta vestuves švęsti kuo trumpiau – visi išsiskirsto ir jaunavedžiai ramiai gali pabūti kartu.

Jeigu renkatės vestuvių organizatorių, tai jums išvis nereikės dėl nieko nerimauti, nes jo darbas bus optimizuoti biudžetą bei surasti visus paslaugų teikėjus ir šventines vietas. Tiesiog nusikratysite viso planavimo darbo. Tiesa, nepapirškite, kad organizatoriai irgi ima pinigus už darbą, tad galbūt vietoje muzikanto ar kažkokio kito specialisto, kurį žadėjote samdyti, rikitės būtent organizatorių – jis padės sutaupyti pinigų.

Šaltinis: http://www.didysisvestuviukatalogas.lt