Būstas,  Kita,  Kompiuteriai/Internetas,  Pirkiniai/Paslaugos,  Verslas/Ekonomika

Paskolos geriausiomis sąlygomis

paskolosNorite pigios paskolos, tačiau neapsisprendžiate iš kurio kredito teikėjo skolintis būtų naudingiausia? Kiekviena paskolos paskirtis dažniausiai būna skirtinga – būstui rekomenduojama skolintis iš banko, trumpalaikėms išlaidoms padengti dažniausiai skolinamais iš greitųjų kreditų bendrovių. Viskas priklauso nuo to kokiam tikslui skolinatės ir koks kredito terminas jus labiausiai domina. Neturėtumėte vengti domėtis kreditų rinka – esant reikalui žinosite į ką kreiptis būtų geriausia.

Būstui paskolos yra suteikiamos komerciniuose bankuose bei kredito unijose. Šios dvi finansų įstaigos yra bene geriausias pasirinkimas, nes jos gali pasiūlyti mažas palūkanas ir ilgą grąžinimo terminą. Tiesa, šie du kreditoriai kiek skiriasi – bankai paslaugas teikiam visiems piliečiams, o kredito unijos – tik jos nariams. Šiose finansų įstaigose dažniausiai yra teikiamos visos su pinigais susijusios paslaugos – kredito kortelių išdavimas, paskolos būstui, kreditai verslui, pinigų skolinimas ūkininkams bei bendrijoms ir t.t. Čia geriausia skolintis kai norite didelės sumos kelių dešimčių metų laikotarpiui, nes niekur kitur tokios paskolos negausite.

Paskolos bedarbiams dažniausiai yra suteikiamos greitųjų kreditų bendrovėse t.y. bedarbiai dažniausiai skolinasi iš čia. Palūkanos čia nėra labai didelės, o skolinimosi terminai taip pat dažniausiai būna trumpi. Tiesa, bedarbiai kreditus gali gauti tais atvejais, jeigu jie turi kitų pajamų – ne tik iš oficialaus darbo. Svarbiausia tai, kad tokie asmenys būtų laikomi mokiais ir sąžiningais, o jeigu jūs tokie ir esate, tai skolinti internetu jums tikrai nebus sudėtinga.

Kalbant apie skolinimąsi elektroninėje erdvėje, tai čia labiausiai akcentuoti reikėtų įvairias akcijas. Dabar galima gauti pinigų net nemokant palūkanų – pirmas kreditas kai kuriose bendrovėse trims mėnesiams yra suteikiamas nemokamai. Tai reiškia, kad kiekvienas klientas, kuris skolinasi pirmą kartą, savo pirmąją kredito įmoką turi galimybę atidėti net gi trims mėnesiams, tad logiškai mąstant – pasinaudojus tuo laikotarpiui ir iškart gražinus visą sumą, palūkanų nebūna. Taip pat internete galite atrasti ir kitų kredito teikėjų, kurie paskolins nedideles sumas mėnesio laikotarpiui visiškai už dyką. Tiesiog turite apžvelgti savo situaciją ir rinktis priimtiniausią pasiūlymą.