Laisvalaikis/Pomėgiai

Patarimai žaidžiant „Pixwords“

Screenshot_2014-01-08-06-31-09„Pixwords“ – tai visame pasaulyje garsus loginio mąstymo žaidimas, sparčiai išpopuliarėjęs ir Lietuvoje. Žaidimas iš pirmo žvilgsnio atrodo netgi labai paprastas – pagal pateikiamus paveikslėlius reikia į kryžiažodžio principu sudarytą lentelę įrašyti žodžius, atitinkančius nurodyto paveikslėlio turinį. Vis dėlto, šis žaidimas yra daug sunkesnis nei gali atrodyti, kadangi nežinant nors vieno žodžio, patekti į sekantį kryžiažodį yra neįmanoma, todėl viena kliūtis gali jus sustabdyti amžinai. Kaip to išvengti? Būtent apie tai šiandien ir kalbėsime.

Naudokitės „Pixwords“ atsakymų svetainėmis
Vos atsiradus šiam žaidimui žmonėms jį žaisti buvo žymiai sunkiau, nes tokų dalykų kaip „pixwords“ atsakymų svetainės, nebuvo. „Pixwords“ atsakymai yra pagrindinis jūsų tikslas žaidžiant šį žaidimą. Taip, atsakymus į pateikiamus paveikslėlius, ieškant jų turinio, yra įdomiausia bei smagiausia rasti patiems, tačiau faktas, jog neretai pateikiamos užduotys būna tiesiog per sunkios. Būtent svetainės, kurių pagrindinis turinys ir yra pixwords atsakymai, ir yra vieta, kurioje galite rasti pagalbos visais su šio žaidimo atsakymais susijusiais klausimais. Lietuvos rinkoje galime rasti ne vieną tokio tipo interneto svetainę, iš kurių kiekvienoje dažniausiai galėsite rasti bent po keletą šimtų atsakymų į „Pixwords“ užduotis, kas padės išsisukti iš šio žaidimo sudarytų situacijų, iš kurių, atrodo, išsisukti yra tiesiog neįmanoma.

Žaiskite turėdami prieigą prie interneto
„Pixwords“ žaidimas turint šalimais interneto prieigą gali atrodyti patarimas, tolygus pirmąjam. Vis dėlto, „Pixwords“ žaidimo atsakymus pateikiantys interneto tinklalapiai ne visada pateikia atsakymus į užduotis kurių jūs neišsprendžiate, todėl lieka tik viena išeitis – ieškoti informacijos paieškos sistemose. Galbūt „Pixwords“ žaidime pateikiamas vaizdinys nurodo vienokį ar kitokį jums nežinomą gyvūną, milžinišką miestą, pilną įvairiausių žmonių bei mašinų, ar tiesiog keistą išradimą, kurį matote pirmą kartą – visus šiuos dalykus galite rasti tiesiog ieškodami paveikslėlio tematiką atitinkančios informacijos internete. Taip, tai nėra lengvas kelias, tačiau jei esate įstrigę ties konkrečia užduotimi bei nerandate jos sprendimo – būtent šis kelias yra ne tik geriausias, tačiau veikiausiai ir vienintelis, siekiant išsisukti iš šios padėties.