Kelionės/Turizmas

Pigiausi lėktuvų bilietai iš Vilniaus ir 4 patarimai jūsų kelionei

Šią akimirką jus domina pigiausi lėktuvų bilietai iš Vilniaus? Neužilgo ruošiatės skristi atostogauti? Pagaliau nusprendėte, kad nebeverta sėdėti užsidarius tarp keturių sienų ir būti pasidavus jau seniai pabodusiai kasdienei rutinai? Jei taip, galite būti tikri, kad jūsų laukia daugybės nuostabių įspūdžių kupina kelionė, kurioje atsigausite, pailsėsite ir atgausite tikrąjį savo gyvenimo džiaugsmą. Žinoma, norint pasiekti pastarąjį tikslą, būtina tinkamai pasiruošti – ir nors visa tai visuomet prasideda nuo lėktuvų bilietų įsigijimo ir viešbučių rezervavimo, pastarųjų užduočių sprendimu būsimos kelionės planavimas nesibaigia. Todėl pateiksime jums kelis labai paprastus, tačiau naudingus kelionėms skirtus patarimus.

Lektuvo bilietas

  • Bagažui skirkite didžiulį dėmesį. Iki šiol manėte, kad geriausias sprendimas į kelionę su savimi pasiimti kaip įmanoma daugiau daiktų? Visuomet norėdavote būti tinkamai pasiruošę bet kokiems nenumatytiems atvejams? Tačiau turėtumėte suprasti, kad pernelyg didelis ir sunkus bagažas jus tik apsunkins. Be abejo, jei mes kalbame apie poilsinę kelionę, kuomet visą savo kelionės laiką jūs praleisite kaitindamiesi priešais kaitrią saulę ir maudydamiesi viešbučio baseine, didelis bagažas didesnių sunkumų neturėtų sudaryti, tačiau jei jūs leidžiatės į pažintinę kelionę – bagažui privalu skirti labai daug dėmesio. Su savimi pasiimti turėtumėte tik tai, kas yra svarbiausia. Jei dėl vieno ar kito daikto jums kyla abejonių, neimkite jo. Visą tai, ko neturėsite su savimi ir ko jums prisireiks tam tikroje nenumatytoje situacijoje, galėsite lengvai įsigyti lankomoje užsienio šalyje.
  • Su savimi visuomet turėkite žemėlapį. Žinoma, pastarasis patarimas kai kuriems šiuolaikiškiems žmonėms gali pasirodyti labai neįprastas ir galbūt netgi juokingas – juk šiandien galima naudotis išmaniuoju telefonu ir internetu, o tai reiškia, kad su savimi visuomet turime ir viso pasaulio žemėlapius. Tačiau nepamirškite, kad vien tik išmaniaisiais prietaisais kelionės metu pasikliauti negalime. Jei jūsų telefono baterija išseks ir jums reikės žūtbūt pažvelgti į žemėlapį, siekiant nustatyti, kuriuo keliu toliau turėtumėte keliauti, neturėdami popierinio žemėlapio susidursite su nemenkais sunkumais. Todėl įsigyti užsienio šalies miesto, kurį nusprendėte aplankyti, žemėlapį yra pravartu kiekvienam keliautojui.
  • Turėkite banko korteles ir grynuosius pinigus. Nemaža dalis keliautojų mano, kad šiomis dienomis kelionėse pakanka turėti tik savo banko kortelę. Tačiau nors dauguma prekybininkų ir paslaugų teikėjų iš savo klientų priima banko korteles, ne visuomet jos veikia taip, kaip to norėtume. Be to, vis dar yra vietų, kuriose priimami tik grynieji pinigai. Todėl norint išvengti didesnių nepatogumų, pravartu į kelionę leistis turint tiek kreditines korteles, tiek ir grynuosius pinigus vietine valiuta.
  • Pasiimkite išmanųjį telefoną ir pakrovėją. Taip, galbūt iki šiol manėte, kad geriausios ir labiausiai atpalaiduojančios kelionės yra būtent tos, kuriose telefonu ar kompiuteriu jūsų negali pasiekti niekas iš jūsų įprastinės kasdienybės? Tačiau taip pat būtina suprasti, kad net jei savo kelionę suplanuosite kuo puikiausiai, joje gali iškilti nenumatytų keblių situacijų, kuriose labai džiaugtumėtės turėdami savo išmanųjį telefoną. Jis jums gali suteikti kur kas daugiau saugumo ir patogumo, todėl šiandien keliauti be išmaniojo telefono (ir jam tinkančio pakrovėjo) yra labai neefektyvu.