Verslas/Ekonomika

Pirmi kreditai labai dažnai būna nemokami

Pigus kreditasGalvojate, kad visos paskolos ir kreditai pasižymi dideliais mokesčiais ir palūkanomis? Jei taip, tuomet skubame jus nudžiuginti. Dabar kiekvienas iš mūsų gali pasinaudoti ypač pigiais, o kartais ir visiškai nemokamais kreditais. Šiandien pigus kreditas jau yra įprastas reiškinys. Kadangi mūsų šalyje veikia daugybė kreditorių, konkurencija yra labai didelė. Žinoma, kad tokia situacija yra labai palanki mums – klientams.

Kuo daugiau oficialių kreditorių yra Lietuvoje, tuo geresnes sąlygas galime gauti. Kai skirtingos bendrovės konkuruoja dėl didesnio klientų skaičiaus, labai dažnai pasitelkiami viliojantys pasiūlymai. Pavyzdžiui, pirmi kreditai būna nemokami. Tai reiškia, kad kreditorius, kuris jums išduoda kreditą, netaiko jokių palūkanų ir per sutartyje sutartą laikotarpį grąžinate tik tiek, kiek pasiskolinote. Trumpiau tariant, tai tampa nemokamais pinigais.

Kadangi kredito bendrovių yra daug, tokiais pasiūlymais galite pasinaudoti kiekvienoje bendrovėje ir tokiu būdu gerokai sutaupyti. Be abejo, kad nemaža dalis žmonių paskolomis ir kreditais naudojasi būtent tuomet, kai staiga susiduria su didelėmis finansinėmis problemomis. Dėl šios priežasties daugelis labai skuba ir nesistengia surasti kuo palankesnio paskolos varianto. Tačiau, kaip bebūtų, visuomet rekomenduojama atidžiai peržvelgti visų kreditorių pasiūlymus ir išsirinkti patį palankiausią bei pigiausią.

Žinoma, kad net ir pigus kreditas turėtų būti gerai apsvarstytas. Nepaisant to, kad turėsite sugrąžinti tik tiek, kiek jums suteikė kreditorius, reguliarus kredito įmokų mokėjimas yra būtinas. Tai reiškia, kad turite žūtbūt stengtis laiku sumokėti sutartyje nustatytą įmoką ir jokiu būdu nevėluoti. Toks pavyzdinis skolos grąžinimas užtikrins, kad nesikaups palūkanos, delspinigiai ir jūsų kredito istorija bus visiškai švari ir tvarkinga.

Būtina pabrėžti, kad tai dar vienas svarbus aspektas, jei ateityje norėsite pasinaudoti kreditorių paslaugomis. Kuo geresnė jūsų kredito istorija, tuo didesnę paskolą ir geresnėmis sąlygomis galėsite gauti. Svarbu nevėluoti, sumokėti visas nustatytas palūkanas, o tais atvejais, jei matote, kad kils keblumų dėl skolos grąžinimo – susisiekti su kreditoriumi ir pasistengti susitarti dėl mokėjimo tvarkos, kuri būtų optimaliausia abiem šalims.

Ką gi, šiame straipsnyje trumpai apžvelgėme dabartinius kreditorių siūlomus kreditus ir jų sąlygas. Jei manote, kad dabar yra pats metas pasinaudoti tokiomis paslaugomis, galite apsilankyti internete ir pasirinkti jums patinkančią paskolas teikiančią bendrovę. Tuomet atidžiai peržvelkite visas sąlygas ir taisykles, o tuomet, jei vis dar turėsite vienokių ar kitokių klausimų – nieko nelaukę susisiekite su kreditų bendrovės konsultantais.