Laisvalaikis/Pomėgiai

Vaiko gimtadienis Kaune – puiki alternatyva

Kai artėja vaikų gimtadieniai, visuomet kyla daug problemų, juk iš anksto reikia nuspręsti, kur būtų tinkamiausia vieta jį švęsti, ką kviesti, kokią dovaną vaikui nupirkti. Žinoma, mažiausiai galvos skausmo sukels svečių sąrašas, juk kviesite artimiausius savo ir savo atžalos draugus, taip pat vaikas pats pasufleruos, ką nori iš jūsų gauti dovanų, tačiau gimtadienio vieta visuomet sukelia daugiausia rūpesčių, nes reikia išrinkti tokią, kuri būtų ir įdomi, ir saugi. Be jokios abejonės, aktyvios pramogos vaikus domins labiausiai, nes kol jie yra maži, viskas, ko jie trokšta yra žaisti ir susipažinti su naujais dalykais, tačiau daugelis tokio pobūdžio pramogų dažniausiai būna skirtos vyresnio amžiaus vaikams. Taigi, kaip surengti vaikui gimtadienį, į kurį būtų įtrauktos ir aktyvios pramogos, tačiau jų metu negrėstų pavojus vaikams?

Vaiko GimtadienisIšeitis gali būti kiek neįprasta, tačiau puikiai atitinkanti visus vaikų gimtadieniui keliamus reikalavimus – gimtadienio šventė kitame mieste. Pavyzdžiui, jei gyvenate Vilniuje gimtadienis Kaune gali būti puiki išeitis, nes šis miestas yra tik už šimto kilometrų, jį greitai galima pasiekti ne tik automobiliu, bet ir autobusu ar traukiniu, o jei nuspręstumėte nuomotis transportą, tai visai nedaug kainuotų. Be to, Kaune yra ir nemažai pramogų, kurių negalėtumėte rasti Vilniuje. Pavyzdžiui, Kaune vaikus sudomins tokios aktyvios pramogos kaip Zoologijos sodas ar Zoologijos muziejus. Šios abi vietos yra įkurtos vieno garsiausių Lietuvos zoologų Tado Ivanausko ir yra žinomiausias šio mokslininko palikimas Lietuvai. Zoologijos sode jūsų vaikų lauktų daugybė gyvūnų iš viso pasaulio, gražiai sumodeliuotas parkas, ilga čiuožynė, kuria vaikai vietoje lipimo laiptais galės pasiekti apatinę parko dalį, taip pat Zoologijos sode yra ir kavinė, kuri puikiai tiks lengviems užkandžiams, o jei pageidausite, parko darbuotojai galės surengti vaikams pasirodymą su gyvūnais ar užsakyti persirengusius aktorius.

Taigi, jei planuojate gimtadienį savo atžalai, kodėl gi neišbandžius tokio varianto kaip gimtadienis Kaune, ypač kai šis miestas siūlo daugybę pramogų mažiesiems, kurios bus ir aktyvios, ir saugios, o svarbiausia sužavės kiekvieną vaiką.