Kita,  Pirkiniai/Paslaugos,  Uncategorized,  Verslas/Ekonomika

Ar paskolos internetu visiems suteikiamos?

greitieji kreditai bedarbiamsDaugelis žmonių galvoja ar paskolos internetu visiems suteikiamos, tačiau atsakymas turėtų būti aiškus – jas gali gauti tik tie, kurie kreditoriaus nuomone, atitinka visas keliamas sąlygas, nurodytas mokumo vertinimo nuostatose bei kreditoriaus vidinėje tvarkoje. Mokumo vertinimo nuostatos yra pagrindinis įrankis, leidžiantis greitai nustatyti ar asmuo tikrai galėtų grąžinti paskolą laiku. Tos nuostatos yra taikomos kiekvienam besiskolinančiam. Kaip bebūtų, reikėtų labiau išskirti bedarbius asmenis, nes būtent ši asmenų grupė negali gauti jokių finansinių paslaugų, už kurias būtų atsiskaitoma kiekvieną mėnesį mokant įmokas.

Bedarbiai asmenys yra labiausiai rizikingi, nes jų pajamų šaltinis dažniausiai yra būtent pašalpos ir įvairios socialinės išmokos. Tai, anot mokumo vertinimo nuostatų, negali būti laikoma tvariomis pajamomis. Tvarios pajamos gali būti tik tie pinigai, kuriuos asmuo gauna reguliariai kiekvieną mėnesį. Tai įprastai būna darbo užmokestis, pajamos iš verslo, individualios veiklos ir t.t. Bedarbiams asmenims gauti kreditą be galo sunku – bankai, unijos bei kiti kredito teikėjai, kurie įtraukti į viešąjį vartojimo kredito teikėjų sąrašą, negali skolinti pinigų šiems asmenims, nes kitaip jie gautų labai dideles baudas. Greitieji kreditai bedarbiams nesuteikiami, tačiau šie asmenys nėra vieninteliai, kuriems skolintis nepavyksta.

Paskolas internetu ir kitais būdai gali gauti tie vartotojai, kurių pajamos yra didelės, o išlaidos mažos. Paprasčiausiai, kreditoriai, prieš suteikdami paskolą, peržiūri kokią sumą asmuo gali skirti paskolų įmokų dengimui kas mėnesį. Čia ir yra akcentuojamas pajamų ir išlaidų santykis – kuo daugiau pajamų lieka atskaičius prieš tai esamas išlaidas, tuo didesnė tikimybė gauti paskolą. Taip pat paminėti reikia tai, kad nuo liekamos sumos priklauso ir kredito dydis. Jeigu jūs norite didelės paskolos, tai logiška, kad jūs turite gauti ir dideles pajamas, o tiksliau – jūsų liekama pajamų suma turi būti didesnė. Kitu atveju, kreditorius gali pasiūlyti ilgesnį paskolos grąžinimo laikotarpį, nes tada mažėja mėnesio įmokos.

Trumpalaikius kreditus apskirtai daugelis žmonių gauna labai sunkiai, nes pasitelkus mokumo vertinimo nuostatas, daugelis vartotojų tiesiog jų neatitinka dėl mažų pajamų.