Laisvalaikis/Pomėgiai

Ar patikima pirkti prezervatyvus pigiau internete?

Nuolat daugėja žmonių, kurie išmėgina kontraceptinių priemonių apsipirkimą neišeinant iš namų – pirkimą internetu, tačiau nedaugelis pagalvoja apie tai, ar visose interneto svetainėse yra saugu pirkti. Tad ką iš tikrųjų reikėtų žinoti apie kontraceptinių priemonių pirkimą internetu?

Tikriausiai nėra tokios prekės ar paslaugos, kurios negalėtume užsisakyti ir nusipirkti internetu.  Ne išimtis ir prezervatyvai. Bene pagrindiniai dalykai, dėl kurių pirkimas internetu tampa vis populiaresnis yra tai, kad internetinėse parduotuvėse galima rasti daug didesnį prekių pasirinkimą mažesne kaina nei įprastuose prekybos centruose. Taip pat pirkdami internetu sutaupote savo brangų laiką, kurį praleistumėte važiuodami ir apsipirkinėdami įprastoje fizinėje parduotuvėje. Nepaisant to, kad parduodami prezervatyvai pigiau internetu, būtina atkreipti dėmesį ne tik į mažesnes kainas, tačiau būtina ir įsitikinti, kad apsipirkimas yra saugus. Priešingu atveju galite nukentėti finansiškai ir gana stipriai susigadinti nuotaiką. Norėdami išvengti šių nemalonumų, pasinaudokite šiais patarimais.

Prezervatyvai internetuPirmiausia, prieš pirkdami iš norimos internetinės svetainės, turite stengtis sužinoti kuo daugiau apie įmonę, kuriai priklauso ši svetainė. Būtina paieškoti informacijos ir pirkėjų atsiliepimų apie prekes iš šios svetainės ir apie prekių pristatymą. Nepagailėkite savo laiko, ypač jeigu pirmą kartą ketinate pirkti tam tikroje internetinėje svetainėje. Greičiausiai rasite vieną kitą atsiliepimą apie jus dominančią įmonę interneto puslapiuose, kuriuose paliekami vartotojų atsiliepimai apie įmones.

Kartais pasitaiko, ypač perkant iš įmonių, kurios registruotos kitose šalyse, kad žmonės, perkantys internetu, būna apgauti ir sumokėję pinigus prekės taip ir nesulaukia. Tokiais atvejais įvertinkite patirtus nuostolius ir, jeigu nuostoliai yra nemaži, tuomet kreipkitės į atitinkamas institucijas.

Dažniausiai perkant prekes internetu būtina apmokėti už prekes iš anksto, nors būna galimybė sumokėti už prekes, kai jums jas pristato kurjeris. Taigi gerai apgalvokite, kurį apmokėjimo būdą pasirinkti prieš mokant už pasirinktas prekes. Jeigu internetinė parduotuvė siūlo kelis apmokėjimo variantus, tai jau leidžia teigti, jog ši internetinė parduotuvė yra saugesnė už tą, kurioje yra mažiau apmokėjimo būdų.

Lietuvoje veikiančios ir pardavinėjančios kontraceptines priemones elektroninės parduotuvės yra tikrai patikimos, nes visos siūlo apmokėjimo galimybes tiek bankiniais pavedimais, tiek naudojant ‚Paysera‘ sistemą. Rekomenduojame žiūrėti atsargiau į tas užsienio elektronines parduotuves, kurios nurodo vienintelį galimą atsiskaitymo būdą – pinigų pervedimą į užsienio banko sąskaitą.