Kita,  Laisvalaikis/Pomėgiai

Asmeninė fotosesija: ką reikia aptarti su fotografu?

asmenine fotosesijaAsmeninė fotosesija – puikus pasirinkimas, turintis iš tiesų ilgą privalumų sąrašą: ne tik turėsite progą puikiai praleisti laiką bei išreikšti save, bet ir galėsite papuošti namus kokybiškomis nuotraukomis, įteikti unikalią dovaną jus mylintiems žmonėms, o  nuotraukų kupini albumai dar ilgai primins gražiausias akimirkas.  Tačiau tuo atveju, jei jus domina asmeninė fotosesija, reikia pabrėžti, kad yra du būdai: gauti dovanų kuponą, kuris ir suteiks teisę sudalyvauti tokio pobūdžio fotosesijoje arba šią paslaugą užsisakyti patiems. Antruoju atveju, o neretai ir pirmuoju, teks surengti susitikimą su klientu bei aptarti pačius svarbiausius akcentus. Tačiau, kas turi būti aptariama tokio pokalbio metu? Pastarasis bus tikrai kur kas sklandesnis ir be nejaukių tylos pauzių, jei iš anksto būsite susipažinę su dalykais, kurie turi būti aptariami tokio pokalbio metu.

Vieta bei laikas
Viena bei laikas yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuos turite aptarti, tad tikrai nesuklysite, jei pokalbį nuspręsite pradėti būtent nuo šių akcentų aptarimo. Kuomet kalbama apie laiką, reikia akcentuoti, kad abi pusės turės ribotą pasirinkimą – teks derintis vienai prie kitos, tačiau kuomet kalba pasisuka apie fotosesijos vietą, reikia akcentuoti, kad vietų sąrašas yra labai labai ilgas ir tik nuo jūsų vaizduotės priklausys, kokios vietos į šį sąrašą bus įtrauktos. Sakote, kad vietų tiek daug, kad net nežinote, ką pasirinkti? Belieka tik pasakyti, kad yra keletas dalykų, į kuriuos atsižvelgę galite sumažinti pasirinktų vietų sąrašą: tiesiog vertėtų pirmenybę teigti toms vietoms, kurias mėgstate labiausiai ar jau seniai norėjote jose nusifotografuoti. Taip pat atsižvelkite ir į kitus veiksnius, kurie nuo jūsų nepriklauso, pavyzdžiui, vietos darbo laikas. Taip pat nepamirškite tinkamai įvertinti ir fakto, kaip jūsų pasirinktos vietovės apskritai yra pritaikytos fotografuoti.

Asmeniniai daiktai
Asmeninė fotosesija reiškia ne tik tai, kad jos metu   visas dėmesys yra skiriamas tik vienam asmeniui, tai reiškia ir tai, jog tokios fotosesijos dėka yra siekiama kuo labiau išreikšti tam tikro žmogaus asmenybę. Šiam tikslui įgyvendinti kuo puikiausiai tinka asmeniniai daiktai – drabužiai, aksesuarai, paties asmens pasirinktos detalės. Būtent todėl, sutikimo metu nemažą dėmesį reikėtų skirti ir tam, kokios detalės bus naudojamos – asmeniniai ar paties fotografo paruošti rekvizitai.

Šukuosena ir makiažas
Šukuosena ir makiažas – taip pat ne ką mažiau svarbūs akcentai, padėsiantys išgauti tobulą visumą. Pastariesiems taupyti tikrai neverta, todėl pasielgsite išmintingai, jei pasinaudosite profesionalios visažistės paslaugomis. Tai ypač aktualu ir tuo atveju, jei yra pageidaujama stilizuotos šukuosenos bei makiažo. Žinoma, visada galimas ir kitas variantas – pagražinti nuotraukas profesionaliomis kompiuterinėmis grafikos programomis, tačiau, ar to tikrai reikia? Ką rinktis: galimybę pagražinti nuotraukas kompiuterinės grafikos priemonėmis ar profesionalų makiažą bei šukuoseną? Spręsti lieka jums patiems.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad neretai visus šiuos akcentus galima aptarti ir bendraujant nuotoliniu būdu: telefonu ar  internetu, tačiau, jei norite aiškumo bei tikslumo, gyvas pokalbis turėtų būti tai, kam turėtumėte teikti pirmenybę.