Mada/Stilius

Auksinius papuošalus keičiantys paauksuoti auskarai

auskarai

Žibėti, blizgėti ir spindėti yra nuostabu. Moterims tai įgyvendinti nėra sunku. Yra tiek daug sprendimo būdų. Vienas patikimiausių ir užtikrinčiausių – tai paauksuoti auskarai. Juos turėdama kiekvienas moteris gali jaustis ypatingai. Juk šie papuošalai iškart gali atkreipti dėmesį į tai, kad jie kainuos žymiai mažiau nei tikri auksiniai auskarai.

Kalbant apie kainas tai, paauksuoti auskarai kainuoja net kelis kartus mažiau nei tokio paties tipo aukso prabą turintys gaminiai. Visi paauksuoti auskarai yra išskirtiniai tuo, kad jie yra padengti plonu geltono arba raudono aukso sluoksniu. Dėl to jie ir yra laikomi puikia nebrangia alternatyva tikriesiems aukso papuošalams. Kadangi paauksuoti auskarai kainuoja palyginus nedaug, tai galėsite įsigyti ne vieną, o net keletą porų paauksuotų auskarų už tą sumą, kurią būtumėte išleidę rinkdamiesi iš aukso pagamintus papuošalus.

Reikia atkreipti dėmesį dar ir į tai, kad visi paauksuoti auskarai atrodo išties įspūdingai. Daugelis jų yra patys madingiausi ir stilingiausi. Dizaineriai, kuriantys šio tipo papuošalus, neatsilieka nuo vyraujančių tendencijų ir stengiasi klientams pasiūlyti tik pačius geriausius auskarų variantus bei jų nešiojimo būdus. Juk būtent tai taip pat yra svarbu, kaip ir pats papuošalas.

Aprangos ir papuošalų derinimas

Priklausomai nuo to, kokia yra numatyta aprangos eilutė, derinkite būsimus papuošalus. Nors ir galima teigti, kad paauksuoti auskarai yra labai universalūs ir juos galima nešioti tiek ir šventėms, tiek ir kasdien keliaujant į darbą, mokslus ar leidžiant laisvalaikį, bet svarbu atsiminti ir tam tikrus stilistų patarimus. Turite žinoti, jog visada yra svarbu aprangoje atkreipti dėmesį į vyraujančią aksesuarų tekstūrą bei spalvas. Tiek auksiniai, tiek ir paauksuoti papuošalai yra priskiriami šiltoms spalvoms, todėl juos būtų idealiausia derinti su  raudona, oranžine bei geltona spalvomis. Jos gali vyrauti tiek pagrindiniuose Jūsų drabužiuose, tiek ir tam tikrose detalėse, kad atrodytumėte stilingai bei puošniai. Jums beliks tik įsisegti paauksuotus auskarus ir pasipuošti plačia šypsena. Visa kita atliks papuošalai.

Šiai dienai dar vyrauja ir papuošalų mikso tendencijos, todėl galite nebijoti tarpusavyje derinti paauksuotus papuošalus kartu su sidabro gaminiais. Tik svarbu suderinti jų dydį, masyvumą, kad būtų lygiaverčiai papuošalai.