Kita,  Kompiuteriai/Internetas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos

Fotoaparatų bei kompiuterių dalys internetu

kompiuteriu dalysSugedo kompiuteris ir ruošiatės jį taisyti patys? Nepamirškite, kad tam reikės ne tik papildomų pinigų dalims, bet ir specialiai įrangai. Ne visos kompiuterių dalys gali būti pakeičiamos taip paprastai – kai kurios tiesiog yra keičiamos su specialiomis priemonėmis bei įrankiais. Jeigu norite susitvarkyti kompiuterį ir toliau jį naudoti ilgą laiką, jums teks ieškoti kokybiškų dalių, o jas įsigyti galima ne tik paprastose parduotuvėse, bet ir kitose vietose. Elektronikos dalių ieškoti siūlytume visur kur tik įmanoma, todėl apžvelkime kokios dabar yra galimybės rinktis jų įsigijimo vietas.

Kadangi elektroninėje erdvėje itin smarkiai plečiasi prekyba, tai nepalenkė ir technologijų srities. Dabar visą kompiuterinę techniką bei įvairias dalis galima užsisakyti internetu. Tiesa, čia kalbame ne tik apie el. parduotuves – internete gausu ir kitų vietų, kur už mažą kainą savo kompiuteriui rasite praktiškai viską. Aišku, nereikėtų tikėtis, kad visada dalių įsigijimas bus sklandus, nes juk ir patys esate matę kaip žmonės yra apgaudinėjami – sukčių pasitaiko net ir čia.

Elektroninėse parduotuvėse kompiuterių dalys yra bene geriausios. Čia labiau kalbame apie lietuviškas parduotuves, kurios nenustato didžiulių antkainių. Jose beveik visų modelių kompiuteriams rasite reikalingus priedus ir net labai brangias detales, tačiau esmė yra būtent kaina – ten kur ji yra normali, faktas, kad niekas jūsų ko gero neapgaus, tačiau jeigu ji yra gerokai mažesnė nei kur kitur, nemaža tikimybė, kad įsigysite labai nekokybiškas dalis. Visi gamintojai turi savo kainas, tad kiekvienos detalės kaina gali skirtis tik nežymiai. Žymūs kainos pokyčiai duoda signalą, kad parduodamos dalys yra nekokybiškos, klastotės arba tiesiog jus bandys apgauti nieko nepristatant. Kompiuterių dalis rinkitės iš žinomų parduotuvių internete.

Taip pat dalių galite ieškoti ir skelbimų portaluose, bet čia dažnai aptiksite naudotų ir su defektais. Aišku, rasite ir patikimų pardavėjų, tačiau skelbimuose rinktis viską būtų per daug rizikinga, nes čia ir aferistų yra nemažai.

Bene geriausia išeitis yra rinktis salonus, kur jums suteiks visas reikalingas paslaugas ir parduos reikiamas dalis. Juose taisoma praktiškai viskas – paieškos laukeliuose įrašykite „Fotoaparatų remontas Klaipėda“ ar kažką panašaus ir gausite salonų adresus, kuriuose bus taisomi ne tik kompiuteriai, bet ir foto technika.