Kita,  Kultūra/Menas,  Laisvalaikis/Pomėgiai,  Pirkiniai/Paslaugos,  Visuomenė

Ne tik vestuvinių suknelių nuoma padės sumažinti biudžeto išlaidas

vestuviniu sukneliu nuomaPasiruošimas vestuvėms yra labai svarbus – pasitaiko tokių švenčių, kurios būna ne itin linksmos todėl, kad samdomi specialistai darbus atlieka ne taip kokybiškai kaip buvo tikėtasi. Tai reiškia, kad didžiausia klaida yra ta, jog kiekvienas stengiasi sutaupyti neatsižvelgiant į galimas pasekmes. Taupymui reikia rinktis kiek paprastesnes prekes bei paslaugas. Pavyzdžiui, vestuvinių suknelių nuoma būtų tikrai neblogas pasirinkimas, tačiau prastas bus neprofesionalių vedėjų samdymas. Matote skirtumą tarp šių dviejų paslaugų? Būtent specialistų samdymo atveju reikėtų dairytis ne į mažas sąnaudas, bet į kokybę. Nuo tų specialistų priklauso kokios bus jūsų vestuvės, na ne oficiali ceremonija, bet pati šventė.

Dėl taupymo ir biudžeto skirstymo, siūlytume pagalvoti apie paprastesnių paslaugų bei prekių užsakymą. Į šią kategoriją gali įeiti daug paslaugų. Vieną iš jų jau paminėjome – garderobą galite ne pirkti, o paprasčiausiai nuomotis. Tas pats galioja ir jaunikiams, tad ne tik vestuvines sukneles, bet ir kostiumus galite nuomotis už mažą kainą. Garderobo kaina yra nemaža, tačiau nuoma tikrai padės sumažinti ir taip dideles išlaidas.

Kitas atvejis, kur galėtumėte taupyti – maistas. Būtina skaičiuoti dalyvius. Nuo to priklausys kiek žmonių teks maitinti šventės metu. Siūlytume įsitikinti ar visi jūsų kviesti žmonės atvyks ir dalyvaus. Taip žinosite kokius kiekius patiekalų teks užsakinėti. Maistas yra tik viena iš prekių bei paslaugų, kurią galima rinktis atsižvelgiant į kainą – nuotaiką vis tiek palaikys samdomi specialistai. Tai reiškia, kad maitinimo atveju, galite rinktis ir kiek paprastesnius patiekalus bei jų kiekius. Čia visą dėmesį sutelkite į virėjų paiešką. Juos kartais rasite ir sodybose, kurios yra nuomojamos būtent vestuvėms. Prieš tai galite sužinoti ką gali pasiūlyti sodybos šeimininkai ir t.t.

Netaupyti turėtumėte tik tada, kai norite, jog jūsų vestuvių šventė būtų smagi. Jau ne kartą sakėme, kad taupymas specialistų samdymo metu atneš tik žalos. Mažas kainas už savo paslaugas nustatę vedėjai bei muzikantai gali parodyti savo prastą kompetenciją. Čia svarbu rinktis tik patikimus žmones, kurie jūsų nenuvils. Sužinokite kokios maždaug kainos vyrauja tarp šių profesionalių specialistų, o tada jau žinosite kada galite suabejoti pasirinktų specialistų galimybėmis bei paslaugų kokybe.